کد خبر: ۷۰۶۸۶۷۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲
حاشیه ورزشی لیگ برتر فوتسال؛

مشکل فنی سالن ورزشی حیدریان قم در بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال موجب سرگردانی تماشاگران، بازیکنان و کادر فنی تیم شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،علی مسعودی ،سرپرست تیم محمد سیمای قم با اشاره به مشکلات فنی سالن ورزشی شهید حیدریان قم گفت: خراب بودن اسکوربورد (تابلوی ثبت امتیازات) این سالن ورزشی در بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال مشکلاتی را ایجاد کرد که باید این مشکل فنی برطرف شود.

او افزود: خاموش بودن اسکوربورد در این مسابقه موجب سرگردانی تماشاگران، بازیکنان و کادر فنی هر دو تیم شد.

مسعودی ادامه داد: تابلوی ثبت امتیازات و ساعت مسابقه سالن ۲ هزار نفره شهید حیدریان قم، قدیمی است و بیش از یک سال است که از نظر مشکل دارد و باید اقدام لازم برای تعویض این تابلو به سرعت در دستور کار قرار گیرد.

سرپرست تیم محمد سیمای قم افزود: تاکنون این تابلو با پیگری‌های مسئولان اداره کل ورزش و جوانان قم تعمیر شده، ولی باز هم شاهد بودیم که این تابلو از ابتدای این مسابقه مشکل جدی داشت.

مسعودی، با تاکید بر حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان قم از فوتسال اظهار داشت: از مسئولان این اداره کل درخواست داریم همانگونه که تا کنون جامعه فوتسال را حمایت کرده، با تعویض این تابلو بار دیگر اهمیت خود به این رشته ورزشی را نشان دهند.

او سالن شهید حیدریان را بهترین و استانداردترین سالن فوتسال قم دانست و افزود: خراب بودن این تابلو، به طور قطع توسط ناظر بازی گزارش داده شده و منجر به جریمه تیم سوهان محمد سیما به عنوان تیم میزبان این مسابقه خواهد شد.

سرپرست تیم محمد سیمای قم، تاکید کرد: موفقیت‌های فوتسال استان مرهون حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان از این رشته پرطرفدار و ریشه دار در قم است که عاجزانه ازآن‌ها تقاضا داریم نسبت به رفع این مشکل اقدام جدی کنند.

سوهان محمد سیمای قم در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال عصر جمعه میزبان آذرخش بندرعباس بود که در ثانیه‌های پایانی این مسابقه توانست با زدن گل دوم، از شکست در یک بازی خانگی نجات یافته و به تقسیم امتیازات با میهمان خود رضایت دهد.

تیم سوهان محمدسیمای قم، پیش از این با ۹ بازی، پنج برد، ۲ مساوی و ۲ باخت، با ۱۷ امتیاز و تفاضل مثبت هشت در رده چهارم و تیم آذرخش بندرعباس نیز با ۱۰ بازی، ۲ برد، ۲مساوری و ۶ باخت و با هشت امتیاز و تفاضل منفی ۱۴ در رده آخر لگ چهارده تیمی این رقابت‌ها قرار داشت.

منبع ایرنا

انتهای پیام/ش

حاشیه های ورزشی لیگ برتر فوتسال در قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر