کد خبر: ۷۰۶۹۴۲۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

سرپرست کمیته امداد استان تهران از اعلام آمادگی ۵۸۴ نفر از خیران برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین استان تهران خبر داد.

رشد ۱۶۷ درصدی کمک‌های مردم استان تهران به طرح احسان حسینیبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید ابوالفضل پرپنچی سرپرست کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه طرح احسان حسینی یکی از طرح‌های مشارکتی کمیته امداد است که در ماه محرم و صفر اجرا می‌شود، ادامه داد: در قالب این طرح اطعام، توزیع غذای گرم و سبد کالا برای خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای ماه محرم تاکنون ۱۲ هزار و ۶۷۹ پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت در استان توزیع شده است، بیان کرد: در همین مدت ۱۳۹۹ سبد کالا نیز بین خانواده‌های تحت حمایت توزیع شد.


بیشتر بخوانید؛ اقدامات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برای اربعین ۹۸ 


سرپرست کمیته امداد استان تهران با اشاره به کمک‌های مردم نیک اندیش استان برای طرح احسان حسینی گفت: تاکنون چهار میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال کمک مردمی در قالب اطعام نیازمندان، توزیع غذای گرم و تهیه سبد کالا هزینه شده که نسبت به سال گذشته ۱۶۷ درصد رشد داشته است.

پرپنچی به روش‌های کمک به طرح احسان حسینی اشاره و تصریح کرد: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح احسان حسینی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان تهران و همچنین از طریق تلفن ثابت ۷۳۵۵ گزینه ۱۴ و سپس گزینه ۳ پرداخت کنند.

وی همچنین از اعلام آمادگی ۵۸۴ نفر از خیران برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین استان تهران خبر داد و گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون به ویژه در همایش شیرخوارگان حسینی، تاسوعا و عاشورای حسینی این تعداد از خیران برای حمایت از ۶۲۸ فرزند یتیم و محسنین اعلام آمادگی کرده اند.

انتهای پیام/

رشد ۱۶۷ درصدی کمک‌های مردم استان تهران به طرح احسان حسینی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر