کد خبر: ۷۰۶۹۴۸۴
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
مدیر کل کمیته امداد استان خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان،گفت:از ابتدای اجرای طرح احسان حسینی تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون تومان کمک در قالب نذورات وتوزیع غذای گرم جمع آوری شده است وجمع آوری این کمک‌ها تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

مشارکت ۱۰۰ میلیون تومانی خیران زنجانی در طرح احسان حسینیبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، در دومین جلسه ستاد احسان حسینی با اشاره به اینکه طرح احسان حسینی برای جمع‌آوری نذورات مردمی به منظور کمک به مددجویان و نیازمندان این استان برگزار می‌شود، افزود: مردم نیکوکار، عزاداران حسینی و هیئت‌های مذهبی می‌توانند در قالب اجرای طرح احسان حسینی نذورات خود را به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد اهدا کنند.
 
صفری با بیان اینکه کمیته امداد استان زنجان در تلاش است با اشاعه و نهادینه کردن فرهنگ دینی و احسان حسینی در کمک به نیازمندان اقدامات شایانی انجام دهد افزود: هم اکنون ۴۱ مرکز نیکوکاری در سراسر استان آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردمی برای کمک به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان استان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به ماندگاری قیام امام حسین (ع) گفت:انگیزه امام حسین در این قیام الهی بود ومحور قیام حق، هدف قیام حق ومقدس وطرف مقابل باطل بود به همین خاطر مکتب سید الشهدا ماندگار و در این مکتب بن بستی وجود ندارد وماه محرم فضای معنوی بسیار مناسبی برای یاری رساندن به محرومان جامعه است.

وی استان زنجان را بهشت خیران عنوان کرد وافزود:باید از این ظرفیت عظیم به ویژه از ظرفیت دسته‌های عزاداری حسینیه وزینبیه اعظم مساجد، تکایا وهیئت‌های مذهبی استان در کمک به نیازمندان بیشترین استفاده را ببریم .

صفری با بیان اینکه از ابتدای آغاز طرح احسان حسینی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در قالب کمک‌های مردمی، نذورات وغذای گرم جمع اوری وبین نیازمندان توزیع شده است افزود: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سطح استان تا پایان ماه صفر آماده دریافت و توزیع انفاق و احسان عاشقان سیدالشهدا (ع) است، و نیکوکاران علاوه بر این می‌توانند از طریق سامانه پرداخت تلفن همراه با کد دستوری ستاره ۸۸۷۷ستاره ۰۲۴ مربع کمک‌های خود را اهدا کنند.
 
انتهای پیام/ن
 

 خیران زنجانی در طرح احسان حسینی مشارکت داشتند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر