کد خبر: ۷۰۶۹۸۰۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵

شعبه اسلحه، مهمات و مواد ناریه جنوب استان فارس در شهرستان لامرد راه‌اندازی شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مرکز اسلحه، مهمات و مواد ناریه سپاه فجر استان فارس در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد با حضور سرهنگ سبزی مسوول اسلحه و مهمات و مواد ناریه ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ زاهدیان‌نژاد مسوول معاونت ایمنی و اقدامات تامینی سپاه فجر استان فارس، اعضای شورای تامین لامرد و مسئولان راه‌اندازی شد.

سرهنگ حسن عبدالله‌زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد در این مراسم گفت: شهرستان‌های جهرم، لار، گراش، خنج و مهر می‌توانند با حضور در شعبه اسلحه، مهمات و مواد ناریه سپاه شهرستان لامرد خدمات دریافت کنند و دیگر نیازی نیست به مرکز استان مراجعه کنند.

او افزود: باتوجه به فاصله یک ساعته شهرستان‌های عسلویه و پارسیان به شهرستان لامرد می‌بایست اقداماتی انجام شود که آنان نیز بتوانند از شعبه اسلحه و مهمات لامرد خدمات دریافت کنند.

سرهنگ سبزی مسوول اسلحه و مهمات و مواد ناریه ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور هم گفت: تفاهم نامه‌هایی با استان‌های بوشهر و هرمزگان انجام می‌شود تا شهرستان عسلویه و پارسیان نیز بتوانند از خدمات شعبه اسلحه و مهمات لامرد استفاده کنند.

سرهنگ زاهدیان‌نژاد مسوول معاونت ایمنی و اقدامات تامینی سپاه فجر استان فارس نیر تصریح کرد: باتوجه به گستردگی استان فارس شعبه اسلحه و مهمات جنوب استان فارس در شهرستان لامرد راه‌اندازی شد تا به شهرستان‌های جنوب استان فارس خدمات ارائه دهد.

او اضافه کرد: تاکنون پنج شعبه اسلحه و مهمات و مواد ناریه در سطح استان فارس راه‌اندازی شده تا به بسیجیان و مردم خدمات ارائه دهد.

در ادامه این مراسم طی حکمی سروان پاسدار وهب شمسی به عنوان مسوول شعبه اسلحه، مهمات و مواد ناریه سپاه شهرستان لامرد معرفی شد.

منبع: فارس
انتهای پیام/م

راه‌اندازی شعبه اسلحه و مهمات در لامرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر