کد خبر: ۷۰۷۰۸۰۶
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

جلسه کارگروه پدافند غیر عامل محلات با محوریت فرهنگسازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شهرستان محلات با محوریت فرهنگسازی به ریاست قمری فرماندار این شهرستان و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان و سایر اعضای این شورا در فرمانداری محلات برگزار شد.

فرهنگ سازی محور جلسه کارگروه پدافند غیر عامل محلات

اعضای کارگروه در این جلسه به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته پرداختندو سپس راهکار‌ها و برنامه‌های پیش روی در حوزه پدافند غیرعامل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان جلسه هم تصمیمات لازم در جهت برنامه ریزی دستگاه‌های ذیربط در خصوص هفته پدافند غیر عامل اتخاذ شد.

قمری فرماندار شهرستان محلات در این جلسه بر ایجاد فرهنگ و باور عمومی در مورد ضرورت بکارگیری اصول پدافند غیرعامل تاکید کرد و گفت: ایجاد فرهنگ و باور عمومی در مورد ضرورت بکارگیری اصول پدافند غیرعامل در مورد طرح‌های حساس و حیاتی به ویژه در میان مردم جامعه و دستگاه‌های مربوط حائز اهمیت است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قمری افزود: پدافند غیر‌عامل مجموعه‌ای از خدمات مطلوب و مفید برای کاهش خسارات وارده به زیرساخت‌ها در جنگ، سیل، زلزله و موارد این چنین است و پدافند غیر عامل باید در تمام جامعه نهادینه و فرهنگ سازی شود و از ظرفیت فضای مجازی که یک مرجع است برای آگاهی بخشی به مردم به خوبی استفاده شود.

او اضافه کرد: از این مرجع باید در برگزاری مانور‌ها و برنامه‌هایی که در خصوص پدافند غیر عامل در نظر گرفته شده است استفاده بهینه را کنیم

فرماندار محلات همچنین از دستگاه‌های مربوطه درخواست کرد برنامه‌های خود در هفته پدافند غیر عامل را ظرف دو هفته آینده به فرمانداری اعلام کنند تا اقدامات لازم در این هفته در نظر گرفته شود.

انتهای پیام / ج

جلسه کارگروه پدافند غیر عامل محلات با محوریت فرهنگسازی در محلات برگزار شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر