کد خبر: ۷۰۷۱۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ملت ایران همواره در شرایط سخت جلوه ایستادگی و همبستگی بوده اند تاکید کرد که فصل بازگشایی مدارس و طرح«مهر تحصیلی» به فرصتی برای همیاری و مهرورزی به نیازمندان تبدیل شود.

همبستگی و همیاری ملت ایران در سختی ها متجلی می شودبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،  محمدابراهیم الهی تبار در آیین طرح مهر تحصیلی و اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان از سوی خیرین که در آستان امامزاده ابراهیم کرمانشاه برگزار شد گفت:این حرکت اوقاف مصداق یاوری و عمبتسگی در روزهای سخت است در شرایط سخت اقتصادی باید کنار هم باشیم تا بسلامت از مسیر سنگلاخی عبور کنیم.

او گفت:در شرایط سخت ،تجربه تاریخی نشان داده هر زمان که در کنار هم بودیم توانستیم اتفاقات بزرگ را رقم بزنیم. انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی علیرغم همه تهدیدات و شرایط سخت اقتصادی و هجوم صدام به مرزهایمان که سرمایه های مادی و معنوی فراوانی از ما گرفت ایستادیم و پیروز شدیم.


الهی تبار بیان کرد: امروز که شرایط اقتصادی مردم را به زحمت انداخته و دشمن با تمام وجود هر دسیسه ای را که خواستند بکار گرفته اند و اتفاقاتی را رقم زده اند که مردم را به سطوح بیاورند از جمله تحریم عالی ترین مقامات کشورمان تا تنگ کردن راه مبادلات با دنیا اما این ملت هستند که ایستاده اند و در حق هم مهر ورزی کرده و یکدیگر را رها نکرده اند.


او افزود: نیاز امروز برای مقابله با عوارض حملات اقتصادی که تلفات و آسیب اش بیشتر به اقشار آسیب پذیر است و سطح درآمدها را کاهش میدهد همیاری و همبستگی است این ما هستیم که درکنارهم باید این مشکلات را کاهش دهیم.


الهی تبار گفت: مهربانی را درماه مهر برای بهترین فرزندان رقم بزنیم چه بسا در بین این دانش آموزان، افرادی باشندکه تاریخ ساز شوند آنچنان که اکثر بزرگان تاریخ زندگی خیلی مرفهی نداشتند و عمدتا از قشر متوسط بوده اند که مصداق آن شهید رجایی بود که از کاسه بشقاب فروشی به ریاست جمهوری رسید.


او بیان کرد: امیدواریم با یک برنامه ریزی منسجم خیرات در اختیار اهل حقش قرار گیرد انشالله اوقاف بتواند برای نوروز ۹۹حرکت نویی با استفاده از خیرین انجام دهد این ها بهانه برای مشارکت در امور خیریه است.

انتهای  پیام/ز

 

اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان از سوی خیرین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر