کد خبر: ۷۰۷۱۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

بازیکن تیم صنعت نفت آبادان گفت: تمام تلاش ما بر این است تا با پیروزی مقابل پرسپولیس، دست پر از ورزشگاه آزادی برگردیم.

ناصری: می‌خواهیم مقابل پرسپولیس از آزادی دست پر برگردیم

عبدالله ناصری بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص بازی امروز تیمشان مقابل پرسپولیس تهران عنوان کرد: شرایط تیم خیلی خوب است. بازیکنان ما  از لحاظ روحی برای این بازی آماده شدند چرا که همگی می‌دانیم با چه تیم سرسختی قرار است مصاف کنیم.


بیشتر بخوانید: غایب اصلی تیم صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس مشخص شد/ مطلق زاده محروم نیست


او در ادامه بیان کرد: پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و از بازیکنان باکیفتی برخوردار است. تیم پرسپولیس بازی قبلی اش را مقابل تراکتور واگذار کرده و در تلاش است تا با به آب و آتش زدن مقابل صنعت نفت نتیجه بگیرد و با دست پر به استقبال دربی برود، اما تیم ما هم از بازیکنان باکیفیتی تشکیل شده است که همگی در تلاش هستند تا دست پر از ورزشگاه آزادی به آبادان برگردند.  

بازیکن تیم صنعت نفت در خصوص پرداخت شدن مطالبات معوقه شان بیان کرد: فعلا پولی نگرفتیم، اما مدیران باشگاه در تلاش هستند تا درصدی از قراردادمان را پرداخت کنند.

ناصری در ادامه بیان کرد: برای ما هر بازی حکم فینال را دارد و تمام تلاش ما بر این است تا بهترین عملکرد را داشت هباشیم تا بتوانیم جزء ۳ یا ۴ تیم بالای جدول باشیم. من نیز سعی می‌کنم که بهترین عملکرد را در بازی‌های تیمم داشته باشم و موثر بازی کنم. اگر بتوانم در بازی‌ها موقعیتی تولید کنم که هم تیمی هایم گلزنی کنند یا پای خودم به گل زدن باز شود، قطعا خوشحالی بعد از گل هم خواهم داشت.


بیشتر بخوانید: پاداش بازیکنان صنعت نفت در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس


انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر