کد خبر: ۷۰۷۱۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
فرماندار شهرستان نیکشهر:

فرماندار شهرستان نیکشهر گفت: مردم برای تامین گاز نگرانی نداشته باشند، با پیگیری‌های صورت گرفته سهمیه ویژه گاز شهرستان تامین شده است.

مردم برای تامین گاز نگرانی نداشته باشندضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: :تامین نیاز‌های مردم باید به صورت دسته بندی شده و اولویت دار تامین شود و تمامی دستگاه اجرایی شهرستان در رابطه با تامین نیاز‌های اساسی و اولیه مردم باید نقشی موثر و اثر بخش داشته باشند.

فرماندار نیکشهر در ادامه افزود:تامین گاز شهرستان با توجه به نیاز جامعه یکی از مهم‌ترین ترین دغدغه مسئولین شهرستان محسوب می‌شود، دستگاه‌هایی که در تامین نیاز‌های اساسی مردم کوتاهی کنند قطعا با آن‌ها برخورد خواهد شد.

هاشمزهی بیان کرد: به صورت مرتب مشکلات و دغدغه‌های مردم از طریق معاونین رصد و پیمایش می‌شود.

فرماندار نیکشهر افزود:عمده مشکل تامین گاز شهرستان از مبدا آن می‌باشد که در این رابطه تذکرات جدی و لازم به مسئولین شرکت گاز چابهار داده شده است.

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر افزود: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته قرار شد که هر زمان سهمیه‌ای برای منطقه نفتی چابهار لحاظ شود سهمیه شهرستان نیکشهر به صورت ویژه دیده شود.

او  اظهار داشت: توزیع و تقیسم گاز از مبدا آن به صورت عادلانه نیست، و باید شهرستان نیکشهر با توجه به گستردگی و جمعیت آن به صورت ویژه دیده شود.

او گفت: متاسفانه ما در اکثر شهرستان استان با کمبود سکو و تاسیسات گازی مواجه هستیم که در این رابطه از تدبیر و پاسخگویی مدیر شرکت گاز و مدیر منطقه نفتی چابهار برای تأمین گاز شهرستان باید قدر دانی کرد.

او افزود: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته محموله ۱۸ تنی گاز وارد شهرستان شده است که قرار است دو محموله ۱۸ تنی دیگر طی همین هفته وارد شهرستان شود و قرار بر این هست با هماهنگی‌های صورت گرفته به هر طریق ممکن نیاز هفتگی شهرستان تامین شود.

فرماندار نیکشهر ابراز امیدواری کرد و گفت: در جلسه فوری که با حضور نورا معاون اقتصادی استاندار با محوریت تامین گاز نیکشهر در استانداری برگزار شد قرار بر این شد که به صورت ویژه سهمیه هفتگی گاز نیکشهر وارد شهرستان شود و با کسانی که در این رابطه اهمال کاری می‌کنند بر خورد جدی شود

فرماندار نیکشهر در پایان افزود:بنده خود را پاسخگوی مردم می‌دانم و بعنوان نماینده دولت در شهرستان موظف به حل آن‌ها هستم، همه دستگاه‌ها موظف هستند که به مردم پاسخگو باشند و مشکلات آن‌ها را به صورت ویژه پیگیری کنند

با دستور ویژه فرماندار شهرستان نیکشهر جلسه فرعی مدیریت بحران شهرستان با حضور معاون سیاسی، مسئول شرکت نفت شهرستان، تعزیرات حکومتی و مسئول تأسیسات گاز شهرستان برگزار شد و اقدامات لازم در کوتاه‌ترین زمان ممکن در رابطه با تعیین تکلیف و اقدام لازم برای مشکل تامین گاز شهرستان به مسئولین مربوطه داده شد.

انتهای پیام/ع

توزیع گاز مایع در نیکشهر 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر