کد خبر: ۷۰۷۱۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
قائم مقام سازمان اموال تملیکی:

افتخاری گفت: قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و اساسنامه آن توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شده و در تاریخ ۱۳۷۰/۱۱/۰۷ به تایید شورای نگهبان رسید.

تصویب قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکیبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، ​ محمد علی افتخاری، عضو هیئت مدیره و قائم مقام و رئیس شورای راهبری امور اجرایی و رفاهی این سازمان، در نخستین جلسه شورا که با حضور دبیران کارگروه‌های تخصصی در محل سالن کنفرانس ستاد مرکزی برگزار شد گفت: قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و اساسنامه آن که سه شنبه مورخ بیست و چهارم دی یک هزار و سیصد و هفتاد توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شده و در تاریخ ۱۳۷۰/۱۱/۰۷ به تایید شورای نگهبان رسیده است .

رئیس شورای راهبری امور اجرایی و رفاهی این سازمان  بیان کرد:  پس از گذشت نزدیک به ۳۰ سال از تصویب و تغییرات عمده در قوانین اجرایی، برای تسریع در روند رسیدگی به پرونده ها، هماهنگی بیشتر با ارگان‌های ذیربط و همچنین جلوگیری از انباشت کالا در انبارها، نیاز به اصلاح و به روز شدن دارد که در همین راستا باید کارگروهی تخصصی، متشکل از مدیران، معاونان و اساتید این امر، جهت بازنگری و اصلاح قانون سازمان اموال تملیکی تشکیل شود.


بیشتر بخوانید:تمام کالا‌های موجود در گمرکات رسوب شده نیستند/ وجود ۱۷ هزار تن گوشت در بندر رجایی


وی ادامه داد: نخستین بار همه کارکنان در فرآیند تصمیم گیری و تصمیم سازی در حوزه‌های مدیریت امور عمومی و تخصصی سازمان اموال تملیکی می‌توانند نقش مهم و اساسی ایفا کنند.

افتخاری بیان کرد : علاوه بر برنامه مدون اجرایی و آسیب شناسی که تهیه شده است با ایجاد یک بانک ایده، پیشنهاد‌هایی که کارکنان خواهند داد، به وسیله اعضای کارگروه‌های تخصصی شورای یاد شده پالایش می‌شود و در اختیار رئیس شورا و اعضای هیئت مدیره سازمان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر