کد خبر: ۷۰۷۲۰۳۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
طاهری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبرداد؛

شهرداری منطقه ۱۱ توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده برای ایمن سازی ساختمان آلومینیوم ارائه داد.

کاظمی///ایمن سازی ساختمان آلومینیوم 16 میلیارد تومان هزینه دارد/ در صورت همراهی ذی نفعان تا پایان سال ایمن سازی تمام می‌شودعلی اصغر طاهری شهرداری ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۱ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدامات انجام شده برای ایمن سازی ساختمان آلومینیوم گفت: با دستور مقام قضایی یک ایستگاه آتش نشانی در ساختمان آلومینیوم مستقر شد تا همواره ضمن رصد وضعیت ایمنی در صورت وقوع حادثه اقدام لازم را به عمل آورند.

شهرداری ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۱ تهران با بیان اینکه ساختمان آلومینیوم شبیه‌ترین ساختمان به پلاسکو است، گفت: ۶۲۰ واحد تجاری و اداری در این ساختمان فعالیت می‌کنند و طبق توافقی که بین ذی نفعان و بنیاد مستضعفان صورت گرفت مقرر شد چند موضوع به عنوان اولویت در دستور کار قرار گیرد.

او با بیان اینکه اولین موضوع مربوط به وضعیت آسانسور این ساختمان بود، اظهار کرد: ‌تأییدیه آسانسور از سازمان آتش نشانی گرفته شده است و مانند سابق خطری آن را تهدید نمی‌کند.


بیشتر بخوانید: ۱۰ هزار ساختمان نا ایمن در تهران داریم


طاهری تصریح کرد: اقدام دیگر مربوط به مسدودی مشاعات و راهروهای دو طرف بود که این موضوع هم با رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ برطرف شد.

شهرداری ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۱ تهران خاطرنشان کرد:‌ موضوع دیگر مربوط به سیم کشی ساختمان است که قرارداد آن منعقد شده و به زودی شمش‌های مسی جایگزین کابل کشی می‌شوند.

او با بیان اینکه ایمن سازی ساختمان آلومینیوم ۱۶ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: اگر ذی‌نفعان در خصوص هزینه‌ها همراهی کنند تا پایان سال کار ایمن سازی آلومینیوم به پایان می‌رسد.

همچنین مغانی رئیس هیئت مدیره ساختمان آلومینویم در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص مجموع هزینه‌هایی که ذی نفعان این ساختمان باید پرداخت کنند، گفت: ایمن سازی کامل ساختمان آلومینیوم اعم از سیستم اعلام و اطفای حریق، تاسیسات، آسانسور و تعویض پنجره‌ها با شیشه‌های دوجداره، ۱۴ میلیارد تومان هزینه دارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر