کد خبر: ۷۰۷۲۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
جعفرزاده گفت: نرخ بلیت هواپیما در ایام اربعین ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده که نسبت به سال‌های گذشته تغییری نکرده است.
 
نرخ بلیت هواپیما در ایام اربعین مشخص شد/ اعلام آمادگی ۱۱ شرکت هواپیمایی در جا‌به‌جایی مسافران اربعینرضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه نرخ بلیت هواپیما در اربعین امسال نسبت به سال گذشته گران نشده است، گفت: هم اکنون نرخ بلیط پرواز‌های تهران نجف تهران و تهران بغداد تهران ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و نرخ بلیت مشهد نجف مشهد و مشهد بغداد مشهد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و نسبت به سال گذشته شاهد افزایش قیمت در این بخش نیستیم.

او با بیان اینکه تاکنون ۱۱ شرکت هواپیمایی درخواست دریافت مجوز برای جا به جایی مسافران در این ایام را کرده‌اند، افزود: پیش بینی می‌شود شرکت‌های هواپیمایی دیگر هم تا چند روز آینده برای جا به جایی مسافران در این ایام درخواست مجوز را داشته باشند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه از مسافران درخواست می‌شود بلیت‌های خود را برای ایام اربعین از مراکز معتبر خریداری کنند، گفت: نرخ‌های اعلام شده از ۲۰ تا۳۰ مهر در مسیر‌های نجف و بغداد عرضه می‌شوند و زائران می‌توانند از سایت‌ها وآژانس‌های معتبر که به زودی لیست آن‌ها در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی قرار می‌گیرد بلیت خود را تهیه کنند.
بیشتر بخوانید: آغاز چک‌های نیمه سنگین هواپیما‌های ATR/ مشکل تأمین قطعات ATR وجود ندارد

جعفرزاده اظهار کرد: نرخ بلیت این شهر‌ها در مسیر‌های نجف و بغداد مشابه نرخ بلیت تهران نجف و تهران بغداد است.

او تاکید کرد: شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی حق ندارند نرخ‌های بالاتری از نرخ‌های تعیین شده به مسافران بلیت را عرضه کنند و ما به زائران اعلام می‌کنیم که بیش از این نرخ جهت تهیه بلیت ندهند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور درباره نرخ بلیت‌های یک طرفه، گفت: مسیر‌های تهران نجف یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و مسیر مشهد نجف یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

جعفرزاده توضیح داد: امسال پیش بینی می‌شود تعداد زائران در مقایسه با سال گذشته افزایش بنابراین شرکت‌های هواپیمایی از تمام ظرفیت‌های خود جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران استفاده خواهند کرد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور در پایان گفت: تا چند روز آینده تعداد صندلی‌ها و همچنین ظرفیت‌های شرکت‌های هواپیمایی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

ظرفیت صندلی هواپیما برای مسافران اربعین امسال روزهای آینده اعلام می شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر