کد خبر: ۷۰۷۲۰۶۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

همزمان با اربعین حسینی و عبور زائران اباعبدالله الحسین(ع) از استان همدان، مساجد و نمازخانه مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی استان همدان تجهیز و آماده سازی شدند.

نمازخانه مجتمع‌های خدماتی رفاهی استان میزبان زائران اربعین حسینیمحمد سرگزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان  با اشاره به نظارت‌های مستمر مجموعه اداره کل بر عملکرد مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی اظهار داشت: همزمان با ایام اربعین و به منظور رفاه حال زائران، کارشناسان این اداره کل در قالب اکیپ‌های مختلف به طور مستمر از نمازخانه‌های مجتمع‌های خدماتی-رفاهی بین‌راهی بازدید کرده و بر عملکرد آنان نظارت دارند.

محمد سرگزی با اشاره به فعالیت ۳۰ مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی با مدیریت بخش خصوصی در جاده‌های استان افزود: تمامی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی استان در مسیر تردد زائران حسینی به شکل شبانه روزی فعالیت دارند و زائران می‌توانند در صورت نیاز و مواقع اضطراری از فضا‌ها و امکانات این مجتمع‌ها استفاده کنند.

او ادامه داد: باز بودن مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در زمان اوقات شرعی و پخش اذان در تمامی مراکز باید اجرایی شود.

این مسئول یادآور شد: در این ایام، نماز جایگاه خاصی دارد و در این بین ما وظیفه داریم آنچه در توان است برای ارائه خدمات بهتر در زمینه تجهیز، ساماندهی و در اختیار دادن نمازخانه‌ها برای زوار اربعین انجام دهیم.

استان همدان به دلیل نزدیکی به مرز، به عنوان استان معین برای انتقال زائران به مقاصد خود انتخاب شده است.

انتهای پیام/ د 

آمادگی نمازخانه مجتمع‌های خدماتی رفاهی استان در ایام اربعین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر