کد خبر: ۷۰۷۲۴۸۳
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۵ هزار و ۹۸۲ مأموریت امدادی شامل ۱۱ هزار و ۹۸۳ مأموریت غیر تصادفی و شش هزار و ۱۹۰ مأموریت تصادفی در استان بوشهر انجام‌شده است.

انجام بیش از ۱۵هزار مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ استان بوشهربه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: از مجموع تصادفات رخ‌داده در این مدت، سه هزار و ۴۴۳ مورد در نقاط شهری و دو هزار و ۷۴۷ مورد در نقاط جاده‌ای رخ‌داده است.

او تصریح کرد: در شش‌ماهه اول ۹۸، بیش‌ترین موارد مأموریت‌های غیر تصادفی در شهرستان بوشهر با چهار هزار و ۵۰۰ مأموریت بوده است.

رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر با اشاره به انتقال ۱۹۰ مادر باردار به بیمارستان در این مدت عنوان کرد: تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر از ابتدای سال تاکنون تعداد هفت مأموریت کمک به مادر باردار در زایمان پیش از رسیدن به بیمارستان و ۱۴ مورد احیای موفق را ثبت کرده‌اند.

دادجو به وقوع ۵۷ حادثه ویژه ترافیکی و ۷۲ حادثه ویژه غیر ترافیکی در سال جاری تاکنون اشاره و عنوان کرد: در این مدت ۱۲ هزار و ۱۱۵ بیمار و مصدوم پس از دریافت خدمات فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل و پنج هزار و ۹۵۸ نفر به همت پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.

او تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۰ مورد انتقال مصدومین بدحال توسط بالگرد اورژانس هوایی در استان بوشهر صورت گرفته که این پیشرفت را مدیون حمایت رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستیم.

رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر جمعیت استان را حدود یک میلیون و ۱۶۳ هزار و ۴۰۰ نفر دانست و گفت: اورژانس ۱۱۵ این استان از ۱۹ پایگاه شهری، ۳۳ پایگاه جاده‌ای، یک پایگاه اورژانس هوایی و ۳۶۱ نفر پرسنل برخوردار است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر