کد خبر: ۷۰۷۲۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی:

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: امنیت پایدار محصول مشارکت مردم است و مشارکت نیز با افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،سردار مسعود خرم نیا فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بوکان گفت: ضروری است که اعتماد شهروندان به نیروی انتظامی بیشتر نیز شود، چون با افزایش اعتماد، میزان مشارکت افزایش می‌یابد و امنیت پایدار نیز محصول مشارکت مردم است.

او افزود: ایران به دلیل همسایه بودن با افغانستان که بزرگ‌ترین تولید کننده موا دمخدر است و همجواری با ترکیه که در مسیر ترانزیت مواد مخدر به اروپا قرار دارد شرایطی را به وجود آورده است که کشورمان در معرض شیوع اعتیاد قرار داشته باشد.

سردار خرم نیا با بیان اینکه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی به موضوع اعتیاد مرتبط می‌شود، بر لزوم و ضرورت توجه به مساله پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر با مشارکت همه دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم و خانواده‌ها تاکید کرد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی در خصوص تصادفات جاده‌ای نیز تصریح کرد: ساختار جاده‌ای در برخی مناطق استان مناسب ترافیک جاده‌ای نیست و این امر باعث تصادف‌های متعدد در محور‌های این استان شده است.

او ادامه داد: برای کاهش میزان تصادفات جاده‌ای اقداماتی در دست اقدام است که با اجرای آن از افزایش خسارات و تصادفات جاده‌ای جلوگیری خواهد شد.

سردار خرم‌نیا در خصوص نظارت مردم بر کار پلیس و نیروی انتظامی تاکید کرد: نیروی انتظامی از انتقاد‌های سازنده و نظارت مردم بر کار پلیس استقبال خواهد کرد، زیرا این امر موجب پویایی نیروی انتظامی خواهد شد.

او با اشاره به اینکه نظارت بر پلیس موجب پویایی و قوام و دوام آن خواهد شد از مردم خواست تا بر عملکرد پلیس و فعالیت‌های آن نظارت داشته باشند.

در پایان این مراسم از خدمات سه ساله سرهنگ «مجید محبعلی» و جانشین وی سرهنگ «منصور احدی» تقدیر و سرهنگ «سلمان حیدری» به عنوان فرمانده جدید انتظامی بوکان و سرهنگ «مصطفی اعیانی» به عنوان جانشین او معرفی شدند.
 
انتهای پیام/م
 

مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بوکان برگزار شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر