کد خبر: ۷۰۷۴۳۹۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت ۳ مکان در همدان برای تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری ویژه زائران اربعین تعیین شد.

جانمایی ۳ مکان در همدان برای تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری ویژه زائران اربعینصفر صادقی راد، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان با اشاره به فعالیت ناوگان مسافربری استان از ۲۴ مهرماه سال جاری برای انتقال و جابجایی زائران اربعین حسینی اظهار داشت: با توجه به انتخاب همدان به عنوان استان معین برای بازگشت زائران اربعین حسینی پنج استان قم، گلستان، مازندران، خراسان رضوی و خراسان شمالی مقرر شد، زیر ساخت‌های لازم برای این موضوع پیش بینی شود.

او افزود: به همین منظور و با توجه به ازدیاد زائران حسینی، بازدید از محل‌های پیشنهادی برای جانمایی و تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری با حضور مسئولان مرتبط استان انجام و پیش بینی شد، ورودی شهر بهار، ورودی مریانج و پایانه انقلاب به عنوان سه مکان برای تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری برای نقل و انتقال زائران اربعین در نظر گرفته شود.

صادقی راد ادامه داد: این اداره کل با آماده باش کامل ناوگان مسافری در سطح استان، توان جابجایی روزانه ۵۰۰ تا ۱۳۰۰ زائر اربعین را دارد.

معاون حمل و نقل این اداره کل یادآور شد: همچنین ساخت استراحتگاه، سرویس‌های بهداشتی، استقرار نیرو‌های راهداری، پلیس راه، هلال احمر، و اورژانس در مکان‌های در نظر گرفته شده با همکاری ارگان‌های مربوطه نیز پیش بینی شده است.

 استان همدان به دلیل نزدیکی به مرز، به عنوان استان معین برای انتقال زائران به مقاصد خود انتخاب شده است.

انتهای پیام/ د 

مکان های تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری ویژه زائران اربعین مشخص شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر