کد خبر: ۷۰۷۴۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از برنامه ریزی مجموعه جهاد کشاورزی استان برای خدمات رسانی به زواری که از استان کرمانشاه عازم عتبات عالیات می‌شوند، با همکاری استان‌های معین خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،نوربخش حاتمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مرز خسروی، گفت : هماهنگی‌هایی به عمل آمده که امسال و با توجه به بازگشایی مرز خسروی، خدمات خوب و ارزنده‌ای به زواری که از استان کرمانشاه عازم عتبات عالیات می‌شوند، داشته باشیم.

حاتمی با بیان اینکه تمامی این خدمات از محل کمک‌های مردمی تامین خواهد شد، گفت : علاوه براین که در مرز خسروی و در شهرستان قصرشیرین برنامه‌های خوبی برای پذیرایی از زوار عتبات عالیات داریم، از بیش از ۱۲۰ موکب تدارک دیده شده در مسیر تردد زوار عتبات عالیات در استان از شهرستان کنگاور تا شهرستان قصرشیرین نیز تا حد توان حمایت خواهیم کرد تا استقبال و بدرقه خوبی از زوار در استان داشته باشیم.

حاتمی در ادامه با بیان اینکه قرار است سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌های گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، همدان، لرستان و زنجان معین سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در خدمات رسانی به زوار عتبات عالیات در اربعین پیش رو باشند، از نمایندگان جهاد کشاورزی استان‌های معین خواست تا پای کار آمده و جهاد کشاورزی کرمانشاه را در خدمات رسانی به زوار عتبات عالیات یاری کنند.

حجت الاسلام اسماعیل حسینی‌مقدم مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز در این نشست گفت: طبق پیش بینی‌های صورت گرفته امسال قریب یک میلیون زائر از مرز خسروی راهی عتبات عالیات خواهند شد که باید همه دست به دست هم داده تا در اربعین حسینی زوار بدون هیچ مشکلی از این استان به عتبات عالیات تردد کنند.

حسینی‌مقدم با اشاره به تدارک برپایی موکب شهدای جهاد کشاروزی در شهرستان قصرشیرین و در نزدیکی مرز خسروی گفت: برای برپایی این موکب به حدود یک میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که ۴۰ درصد آن از محل کمک‌های مردمی استان کرمانشاه و مابقی نیز باید از استان‌های معین که سهم هر کدام کمتر از ۱۰ درصد این مبلغ خواهد بود، تامین شود.

حسینی مقدم گفت: در این موکب روزانه به حدود ۲۰ هزار نفر در وعده‌های صبحانه، ناهار، شام و میان وعده خدمات رسانی خواهد شد.

او از مسئولین حوزه نمایندگی، ولی فقیه در استان‌های معین خواست تا برای تامین اعتبار مورد نیاز از محل کمک‌های مردمی برنامه ریزی کرده و حتی الامکان کمک‌ها را به صورت نقدی تحویل دهند، در غیر انصورت می‌توانند اقلامی مثل برنج، گوشت و... هم تحویل دهند.

 

 

انتهای پیام/د

ارائه خدمات به زواری که عازم عتبات عالیات هستند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر