کد خبر: ۷۰۷۵۲۶۳
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹

رییس پلیس راه مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها، محدودیت های تردد از دیروز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه، در جاده‌های استان اعمال شد.

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،گفت: با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران از ساعت ۱۲ دیروز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه آغاز و تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه یکم مهرماه ادامه دارد، گفت:جاده‌های چالوس و هراز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها، روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه ۲۹،۳۰ و ۳۱ شهریورماه یک طرفه می‌شود.

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه الی ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه ۳۰ شهریورماه تا ۲ بامداد روز یکشنبه مورخ ۳۱ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۳۱ شهریورماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

او افزود:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۳۱ شهریورماه تا ۲ بامداد روز دوشنبه یکم مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز یکشنبه تا ۲ بامداد روز دوشنبه یکم مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رییس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز شنبه مورخ ۳۰ شهریورماه تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۳۱ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه مورخ الی ۲ بامداد روز یکشنبه مورخ ۳۱ شهریورماه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۳۱ شهریورماه تا ۲ بامداد روز دوشنبه مورخ یکم مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز یکشنبه تا ۲ بامداد روز دوشنبه یکم مهرماه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

او افزود: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ دیروز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه ممنوع شد، از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه ۲۸، ۲۹، ۳۰، ۳۱ شهریورماه نیز از جاده هراز ممنوع است.

او گفت:تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۲۹ شهریورماه از قائم شهر به سمت تهران ممنوع می‌باشد.

او افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ دیروز چهارشنبه ۲۷ شهریورما تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه یکم شهریورماه شهریورماه از جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.
انتهای پیام/س
 

اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر