کد خبر: ۷۰۷۵۵۴۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران مطرح کرد؛

قنادان گفت: بانوان حائز شرایط برای ثبت نام جهت فعالیت در ناوگان سرویس مدارس به دفاتر سازمان تاکسیرانی در مناطق مراجعه کنند.

شرایط ثبت نام بانوان در ناوگان سرویس مدارسعلیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نحوه ثبت نام بانوان برای فعالیت در سرویس مدارس گفت: سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران هیچگونه محدودیتی برای حضور بانوان در ناوگان سرویس مدارس ندارد و از حضور آنان نیز استقبال می‌کند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با تاکید بر این نکته که ۱۵ مهر ماه آخرین مراحل تایید مدارک داوطلبان فعالیت در سرویس مدارس است، تصریح کرد: از بانوانی که قصد حضور در ناوگان سرویس مدارس را دارند درخواست می‌کنم هر چه سریع‌تر با مراجعه به دفاتر منطقه‌ای سازمان تاکسیرانی که آدرس آن در تارنمای این سازمان درج شده است نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام ۱۲ هزار خودرو در سامانه سرویس مدارس 


قنادان در پاسخ به این سوال که شرایط حضور بانوان در ناوگان سرویس مدارس به چه شکل است، افزود: در قانون جدید بانوانی که حداقل سن آن‌ها ۲۳ سال است و مدت ۲ سال از تاریخ صدور گواهینامه آن‌ها گذشته باشد می‌توانند در ناوگان سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ فعالیت کنند.

او تصریح کرد: پس از ثبت نام داوطلبان باید گواهی عدم سوء پیشینه، عدک اعتیاد و سلامت جسم و روان را ارائه کنند.

او در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت دستورالعمل تاکسی‌های اینترنتی به کجا رسید، افزود: هنوز تصمیم خاصی درباره فعالیت تاکسی‌های اینترنتی گرفته نشده و منتظر تصویب دستورالعمل آن از سوی هیئت دولت هستیم.

انتهای پیام/

استقبال سازمان تاکسیرانی از حضور بانوان در سرویس مدارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر