کد خبر: ۷۰۷۶۵۷۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
بسته حوادث ۲۹ شهریورماه مشاهده کنید؛

مهم‌ترین حوادث امروز، جمعه ۲۹ شهریورماه ۹۸ در خوزستان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مهم‌ترین حوادث نقاط مختلف خوزستان در جمعه ۲۹ شهریور ماه ۹۸ را در این بسته خبری مشاهده نمایید.

سلاح‌های غیرمجاز به دست پلیس رسیدند

سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان در خصوص مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیر مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز و عاملان تیراندازی ها، گفت: با هدف ارتقاء امنیت عمومی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه ریزی‌های مناسب و ارائه راهکار‌های اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.

او اظهار داشت: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های و تخصصی و تلاش مستمر در سطح استان در ۵ روز گذشته با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پی در پی ۲۱۲ نفر از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

سردار عباس زاده افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۳۵ قبضه سلاح جنگی و ۲۴۲ قبضه سلاح شکاری جمعا ۲۷۷ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۷ هزار و ۴۷۸ عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، اذعان داشت: نیروی انتظامی استان خوزستان مصمم هستند در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

انهدام باند ۷ نفره سارقان اماکن دولتی در دشت آزادگان

سرهنگ سید قاسم موسوی فرمانده انتظامی شهرستان دشت آزادگان اظهار کرد: به منظور اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و همچنین در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن دولتی در برخی مناطق این شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین انتظامی قرار گرفت.

او بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی با همکاری کلانتری ۱۱ سوسنگرد و با پیگیری‌های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی باند ۷ نفره سارقان اماکن دولتی را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ دستگاه موتورسکلت سرقتی کشف شد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات بعمل آمده به ۸ فقره سرقت موتورسکلت در شهرستان دشت آزادگان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آزادگان افزود: متهمان پس از بازسازی صحنه و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند.

پلیس دستان سارقان بعنف تلفن همراه را بست

سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت گوشی تلفن همراه به روش زورگیری از شهروندان، توسط راکبین یک موتورسیکلت، در برخی مناطق شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژهدر دستور کار پلیس قرار گرفت.

او اظهار کرد: مأموران کلانتری ۲۳ با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند ۲ سارق را درحالیکه به وسیله چاقو درحال تهدید کردن یک شهروند، به قصد سرقت تلفن همراه وی بودند، را شناسایی و طی عملیاتی تعقیب و گریز و قانون بکارگیری سلاح دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه سارقان دستگیر شده سابقه چندین فقره سرقت و زندان در پرونده خود داشتند، بیان داشت: متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۸ فقره سرقت بعنف تلفن همراه اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.


انتهای پیام/تکمیل می‌شود...

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر