کد خبر: ۷۰۷۷۳۲۲
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

مدیر فرودگاه آبادان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد مسافران این فرودگاه گردشگر هستند، گفت: بخش بسیار زیادی از این مسافران گردشگر، عراقی هستند.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،پروانه سهرابی مدیر فرودگاه آبادان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد مسافران این فرودگاه گردشگر هستند، گفت: بخش بسیار زیادی از این مسافران گردشگر، عراقی هستند که ارز قابل‌توجهی را وارد کشور می‌کنند از همین رو باید بتوانیم تسهیلات و خدماتی مطلوبی را به مسافران ارائه بدهیم.

او با اشاره به بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های فرودگاه آبادان افزود: وزیر راه و شهرسازی از روند ساخت پروژه سالن ۸ هزار متری فرودگاه آبادان که توسط منطقه آزاد اروند در حال ساخت است، بازدیدکردند.

مدیر فرودگاه آبادان در ادامه گفت: وزیر راه و شهرسازی در این بازدید دستور سرعت بخشیدن به پروژه‌های این فرودگاه را دادند و از سوی دیگر مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با جدیت پیگیر تحولات فرودگاه آبادان هستند.

سهرابی با بیان اینکه نگاه وزیر راه و شهرسازی نسبت به آبادان، نگاه خاص و ویژه‌ای است، ابراز کرد: وزیر راه و شهرسازی در این بازدید خواهان تحولات قابل‌ توجه فرودگاه آبادان در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران بودند.

او با بیان اینکه ما نیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد که از سمت وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم، افزود: در تیرماه سال جاری میزان پرواز‌ها در این فرودگاه بسیار قابل‌توجه بود به طوری که با انجام هزار و ۱۰۶ پرواز رکورد پرواز‌های این فرودگاه شکسته شد.

مدیر فرودگاه آبادان با بیان اینکه ۸۰ درصد مسافران این فرودگاه گردشگر هستند که ارزآوری خوبی را برای کشور در پی داشته است، گفت: بخش بسیار زیادی از مسافران این فرودگاه، عراقی هستند این در حالی است که هر شهروند عراقی به طور میانگین کمترین میزان پولی که با خود به کشور می‌رود ۵۰۰ دلار است.

سهرابی با تأکید بر اینکه باید فرودگاه آبادان با توجه به اینکه بخش عظیمی از مسافرانش خارجی هستند باید به سطح بین‌المللی برسد، ادامه داد: باید بتوانیم تسهیلات و خدماتی را ارائه بدهیم که درخور کشورمان باشد.

انتهای پیام/ د

افزایش مسافران فرودگاه آبادان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر