کد خبر: ۷۰۷۷۳۶۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
مدیر کل میراث فرهنگی استان سمنان:

مهدی جمال گفت: استان سمنان باید به مقصد سرمایه گذاران بخش خصوصی به ویژه در حوزه گردشگری تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، مهدی جمال مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان امروز و در جلسه هماهنگی برگزاری همایش سرمایه‌گذاری و گردشگری شرق کشور که با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و برگزار کنندگان این همایش برگزار شد،گفت: حضور فعال و منسجم سرمایه گذاران بخش خصوصی و فعالان بخش خصوصی استان در این همایش می‌تواند در جذب سرمایه گذار به استان سمنان نقش موثری داشته باشد.

او با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به ویژه در حوزه گردشگری، زمینه ساز رونق اشتغال در استان سمنان است، گفت: افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی زمینه ساز توسعه گردشگری نیز است.

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان نیز در این جلسه گفت: سرمایه گذاری‌ها به صورت هولدینگ و جمعی می‌توانند موفق‌تر باشند.

«حمیدرضا دوست محمدی» با تاکید بر حضور فعال و قدرتمند سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه گردشگری استان سمنان در این همایش، افزود: برقراری ارتباط با شرکت‌های بزرگ و استفاده از تجربیات این شرکت‌ها از جمله مزایای شرکت در این همایش است.

او ابراز داشت: استان سمنان برای میزبانی همایش‌های بزرگ نیاز به تامین زیرساخت‌های گردشگری دارد.

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان معرفی ظرفیت‌های گردشگری شرق کشور، بررسی فرصت‌ها و موانع توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری، جذب سرمایه‌های بالقوه ایرانیان مقیم خارج از کشور، معرفی جدیدترین و به روزترین تجهیزات و خدمات گردشگری در تالار مذاکرات، آموزش کاربردی روش‌های تامین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری و امکان سنجی راه اندازی دبیرخانه هماهنگی سرمایه گذاری شرق کشور را از جمله محور‌های این همایش عنوان کرد.

او بیان کرد: معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری، تالار مذاکرات تجاری و برگزاری پنل تخصصی از جمله محور‌های این همایش است.

همایش سرمایه گذاری گردشگری منطقه شرق کشور با حضور استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، کرمان و سیستان و بلوچستان، ۱۸ مهرماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام / م

استان سمنان برای میزبانی همایش‌های بزرگ نیاز به تامین زیرساخت‌های گردشگری دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر