کد خبر: ۷۰۷۷۴۴۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی متهم به قتل مرد جوان در خیابان چمران زاهدان پس از ۸ ماه فرار به دام افتاد.

قاتل فراری به دام افتادسردار محمد قنبری  فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت:: در پی وقوع قتل مردی جوانی در دوم بهمن ماه سال ۹۷ در خیابان چمران زاهدان بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

او افزود: بررسی‌های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد سه سرنشین یک دستگاه پژو ۴۰۵ با سلاح گرم به سمت جوانی ۳۲ ساله که در در کنار خودرواش ایستاده بوده تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حادثه مقتول در پی اصابت یک گلوله از ناحیه پا و ۳ گلوله از ناحیه قفسه سینه به شدت مجروح و در محل حادثه قبل از رسیدن نیرو‌های امدادی فوت کرد.

او  افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جناحی پلیس آگاهی با بررسی دقیق محل حادثه و یک سری تحقیقات میدانی سه متهم این پرونده را شناسایی و کمتر از ۲ ماه مخفیگاه یکی از متهمان را در یکی از مناطق حاشیه شهر زاهدان شناسایی و او را با هماهنگی قضائی دستگیر کردند.

او  عنوان کرد: در بازجوئی‌های به عمل آمده متهم ۲۸ ساله به قتل با همدستی ۲ نفر دیگر از بستگانش اعتراف و اعلام داشت با مقتول از مدت‌ها قبل اختلافات طایفه‌ای داشته و در پی این خصومت برای تسویه حساب دست به این جنایت زده اند.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: در ادامه تحقیقات تیم رسیدگی کننده پرونده محل اختفای ضارب اصلی این پرونده قتل را در منطقه شهداد استان کرمان شناسایی و پس از دریافت نیابت قضائی روز گذشته مخفیگاهش را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه قبل از فرار از محل او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تحقیقات برای دستگیری دیگر متهم این پرونده و روشن شدن زوایای پنهان این جنایت همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/ع

قتل در زاهدان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر