کد خبر: ۷۰۷۷۵۵۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
در عملیات ضربتی تکاوران پلیس راور انجام شد؛

فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام یک باند حمل و توزیع موادمخدرهمراه با کشف ۲۷۶ کیلو تریاک در عملیات ضربتی ماموران یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم (ع) شهرستان راور خبر داد.

انهدام باند ۸ نفره حمل و توزیع مواد مخدربه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران یگان تکاوری شهرستان راور مستقر در پایگاه اطلاعاتی بخش ماهان با چندین شبانه روز رصد اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای ورود یک محموله تریاک مطلع شدند.

او افزود: در این رابطه ماموران این یگان با پوشش مسیر‌های صعب العبور محدوده بخش راین طی یک عملیات شبانه یک دستگاه خودرو مگان با ۲ سرنشین و همچنین یک دستگاه خودروی پژو که در حال عبور از نقاط بیابانی بودند را متوقف کردند.

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران بر اساس دستگیری ۴ سرنشین این ۲ خودرو که راه پاک کن مواد بودند یک دستگاه خودروی مزدا دوکابین را نیز در همین محدوده متوقف و ضمن دستگیری راننده آن ۵۱ کیلو تریاک کشف کردند.

او اظهار داشت: در ادامه بر اساس اطلاعات کسب شده از متهمان مشخص شد، چند عضو دیگر این باند در یک واحد مسکونی در شهر کرمان در امر نگهداری و بسته بندی موادمخدر فعالیت دارند.

سردار ناظری گفت: در این راستا ماموران طی یک عملیات ضربتی ضمن هماهنگی قضائی وارد این منزل شده و موفق شدند ۳ قاچاقچی را در حال چرخ و بسته بندی موادمخدر دستگیر و در بازرسی از این مکان ۲۲۵ کیلو تریاک کشف و یک دستگاه چرخ گوشت و چرخ دوخت و همچنین ۲ خودرو را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در این عملیات یک باند ۸ نفره حمل و توزیع موادمخدر منهدم و در مجموع ۲۷۶ کیلوگرم تریاک کشف شد، گفت: پلیس با اولویت بخشی به اقدامات اطلاعاتی در راستای پیشگیری از ورود مواد افیونی به صورت شبانه روزی تلاش می‌کند که این عملیات نیز در سایه همین رویکرد، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشت.
انتهای پیام/ح

انهدام باند توزیع مواد مخدر درکرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر