کد خبر: ۷۰۷۷۶۷۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
شهردار منطقه ۱۳ تهران خبر داد؛

رحمان زاده اقدامات این نهاد برای استقبال از سال تحصیلی جدید و کاهش ترافیک حاصل از آن را تشریح کرد.

نصب تابلوهای هشدار و ترسیم خط کشی عابر پیاده برای کنترل ترافیک اول مهرماهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ۱۳ تهران با اشاره به فعالیت ۱۴۳ مدرسه در این منطقه گفت: با توجه به تمهیدات شهرداری منطقه برای بازگشایی مدارس، کلیه امور تجهیزاتی و عمرانی و برنامه‌ای انجام شده است که بدین ترتیب، تمامی تمهیدات برای شروع آرام و ایمن ماه مهر تدارک دیده شده است.

وی افزود: آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مدیران منطقه در مدارس منتخب این منطقه برگزار و زنگ آغاز سال تحصیلی جدید نواخته می‌شود.

شهردار منطقه ۱۳ تهران در خصوص تمهیدات ترافیکی این منطقه اظهار داشت: برای کنترل ترافیک نخستین روز‌های ماه مهر و همچنین رفت و آمد ایمن و مطمئن دانش آموزان، اقدامات مختلفی شامل نصب تابلو‌های هشدار دهنده ترافیکی، ترسیم خط کشی عابر پیاده و نوشتاری، اصلاح هندسی و... صورت گرفت.

رحمان زاده در خصوص امور تجهیزاتی مدارس ادامه داد: با توجه به اعلام آموزش و پرورش منطقه، کمبود‌ها و کاستی مدارس شناسایی و نسبت به رفع آن‌ها اقدام شد.

شهردار منطقه ۱۳ تهران با اشاره به رویکرد این منطقه در امور عمرانی تصریح کرد: مرمت آسفالت معابر نزدیک مدارس و ایزوگام پشت بام آن‌ها بر اساس نیازسنجی صورت گرفته، به اجرا درآمد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام ۱۲ هزار خودرو در سامانه سرویس مدارس


به گفته وی در شاخه برنامه‌ای نیز آموزش بازیافت و آموزش‌های شهروندی برای دانش آموزان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تدارک دیده شده است.

شهردار منطقه ۱۳ تهران پیرایش فضای سبز مدارس و شستشوی فضا‌های این اماکن و اهدای لوازم التحریر را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد.

انتهای پیام/

تمهیدات شهرداری منطقه ۱۳ تهران برای آغاز سال تحصیلی جدید

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر