کد خبر: ۷۰۷۷۷۱۰
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
استاندار سمنان تاکید کرد؛

علیرضا آشنا گر با اشاره به اینکه گردشگری بستری برای توسعه کسب و کار است گفت: طرح جامع گردشگری استان می‌بایست در اسرع وقت تهیه و تدوین شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، علیرضا آشناگر استاندار سمنان در نشست کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان سمنانضمن بیان اینکه در توسعه کسب‌وکار از ظرفیت گردشگری استان استفاده‌نشده است، ابراز داشت: از غرب تا شرق استان هرکدام از شهر‌ها دارای قابلیت‌های منحصر به‌فردی در جذب گردشگر است که این ظرفیت ارزشمند می‌تواند برای رونق اقتصادی به‌کارگیری شود.

او ضمن بیان اینکه شهر بسطام و اطراف آن دارای قابلیت‌های خوبی در گردشگری است، افزود: تسریع در اجرا و تهیه طرح جامع گردشگری موردی که باید موردتوجه مسئولان امر قرار گیرد و هرگونه تأخیری درروند آن از سوی مدیران مربوط قابل‌قبول نخواهد بود.

استاندار سمنان بابیان اینکه به نظر می‌رسد که جمله تغییر استان از معبر به مقصد گردشگری تنها در حد شعار باقی‌مانده است، ابراز داشت: این مهم می‌طلبد تا با تدوین طرح جامع گردشگری محور‌های موردنظر پیرامون جذب گردشگر شناسایی و بر اساس آن کار صورت گیرد.

آشناگر بابیان اینکه استان سمنان از هر نظر قابلیت جذب گردشگر را دارد، در ادامه تصریح کرد: باید این نکته را در نظر گرفت که در تدوین طرح جامع گردشگری از اساتید و افراد شاخص این حوزه نیز بهره گرفته شود و رویکرد‌های اصولی در اجرای طرح‌های پژوهشی مدنظر قرار گیرد.

او ضمن بیان اینکه اعتبارات موردنیاز طرح‌های پژوهشی باید منظور شود، اظهار داشت: هر نوع هزینه کرد در این زمینه باید مورد تائید کارگروه قرار گیرد تا درروند این جریان با مشکلات جدی مواجه نباشیم.

انتهای پیام / م

هزینه های موردنیاز طرح‌های پژوهشی باید تائید کارگروه قرار گیرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر