کد خبر: ۷۰۷۷۸۹۱
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
در بیانیه فراکسیون نمایندگان ولایی آمده است؛

فراکسیون نمایندگان ولایی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

فراکسیون نمایندگان ولایی بیانیه‌ای صادر کردبه گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، فراکسیون نمایندگان ولایی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بیانیه‌ای صادر کرد.

در بیانیه این فراکسیون آمده است؛ حماسه هشت سال دفاع مقدس برتارک تاریخ ایران می‌درخشد وجاودان وماندگار؛ درس استقامتی برای ملت‌های آزاده جهان است که با وحدت و همدلی ملتی بزرگ می‌توان در برابر ابرقدرت‌هایی که قصد استیلای فرهنگ کشور را دارند، ایستاد.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است؛ ایستادگی ملت ایران که به عاشورا وخط سبز ولایت گره خورده؛ معادلات استثمارگران را بهم ریخته است و امروز اقتدار جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه بزرگترین استراتژیست‌های نظامی وسیاسی جهان در سیاست‌های منطقه‌ای وبین المللی مولفه‌ای تاثیرگذار است.

در بیانیه فراکسیون نمایندگان ولایی بر اتحاد ملی وتاسی از اسلام ناب محمدی (ص) وسیره رسول الله بر پاسداشت ارزش‌های انسانی وصلح و آرامش وآزادی تاکید و تصریح شده است با تکیه بر نهضت سرخ حسینی اجازه دخالت در امور کشور را به هیچ بیگانه‌ای نخواهیم داد.

متن بیانیه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی:

بسم الله الرحمن الرحیم

در فراز وفرود تاریخ کشور عزیزمان، جمهوری اسلامی ایران، می‌رسیم به قله‌های بلند ایثار ورشادت وپایمردی، هشت سال دفاع مقدس، هشت سال ایستادگی و مقاومت، زیباترین نقش‌هایی که برتارک تاریخ ایران می‌درخشد.

خون پاک هزاران شهید و جانفشانی هاوجانبازهای‌های دلیرمردان وشیر زنان این سرزمین، که سرفصلی است، برای آزادگان جهان وملت‌های مظلوم وستمدیده، درس استقامتی است، که می‌توان با وحدت وهمدلی ملتی بزرگ ایستاد و تحت سلطه هیچ ابرقدرتی که چشم به گنجینه‌های این سرزمین دوخته وسودای استیلای فرهنگ و ارزش‌های کشور را دارند، نرفت.

امروز ایستادگی ملت بزرگ ایران که به عاشورا وخط سبز ولایت گره خورده و موازنه قدرت را در جهان بهم ریخته، و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به یکی از مهم‌ترین مولفه‌های تاثیر گذار درصحنه‌های بین المللی تبدیل شده است، تا جایی که بزرگترین استراتژیست‌های سیاسی ونظامی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را حتی در سیاست‌های داخلی کشور‌های مدعی قدرت درجهان تاثیر گذار می‌دانند.

با گرامیداشت هفته دفاع مقدس وبا یادحماسه وایثار شهیدان و صبر واستقامت پدران ومادران معزز شهدا و جانبازان وآزادگان وایثارگران و همدلی واتحاد ملت بزرگ ایران، مرد وزن، پیر و جوان که همیشه در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی کردند وصعود برقله‌های موفقیت های، نظامی و سیاسی و علمی و فناوری‌های جدید حاصل این اتحاد ملی است، اعلام می‌کنیم، جمهوری اسلامی ایران همواره با تاسی از اسلام ناب محمدی وسیره رسول الله، در پاسداشت ارزش‌های انسانی، صلح وعدالت وآزادی پیشگام خواهد بود و با تکیه بر نهضت سرخ حسینی اجازه دخالت به هیچ بیگانه‌ای را در امور کشور نخواهد داد.

از خدواند سبحان مسالت دارم، که با عنایات ویژه حضرت، ولی عصر (عج) و به برکت خون شهدا و رهنمود‌های رهبر فرزانه انقلاب، شاهد پیشرفت واعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گوناگون بین المللی باشیم.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر