کد خبر: ۷۰۷۸۷۴۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: مسیر حرکت زوار اربعین از مرز خسروی تحت پوشش طرح ترافیکی اربعین قرار دارد.

تمام راه‌های مواصلاتی در ایام اربعین تحت پوشش گشت راهور هستندبه گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  ؛  سرهنگ فضل الله شیری گفت: در ایام اربعین تمام راه‌های مواصلاتی مسیر حرکت زوار توسط تیم‌های گشت تحت پوشش قرار می‌گیرند.

او  اقدامات انجام گرفته در حوزه مهندسی ترافیک در معابر درون و برون شهری اشاره کرد و گفت: شناسایی و پیگیری جهت رفع ۳۰ نقطه حادثه‌ساز معابر درون شهری یکی از مهمترین این اقدامات است.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه به آمار تردد زائرین در سال گذشته که از استان کرمانشاه عبور و از مرز مهران خارج شدند هم اشاره داشت و افزود: کل جمعیت خروجی از مرز مهران یک میلیون و ۶۲۹ هزار و ۷۲ نفر، مرز شلمچه ۳۹۶ هزار و ۹۶ نفر و از مرز چذابه ۲۳۱ هزار و ۸۲۰ نفر بوده است.

این مسئول بیان داشت: حدود ۶۱ درصد خروجی از مرز مهران از استان کرمانشاه عبور کردند و آمار ارائه شده بدون احتساب زائرین هوایی ۷۴ هزار و ۲۳۰ نفر بود که با احتساب زائرین پروازی بالغ بر یک میلیون و ۸۹۷ هزار و ۶۶۹ نفر است که در مجموع ۳ درصد از کل جمعیت را شامل می‌شود.

او بیان کرد: در این محور دپوی ۱۰۰ عدد نیوجرسی بتنی در راهدارخانه قصرشیرین جهت مدیریت ترافیک در مواقع ضروری را نیز پیش بینی کرده‌ایم ۲۰ دستگاه خودرو راهداری به پلیس راه استان اختصاص داده شده است تا در طول مسیر تردد زائرین به کار گرفته شود.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح ترافیک در ایام اربعین حسینی (ع)  گفت: به این منظور پلیس راهنمایی و رانندگی با استفاده از حداکثر توان، طرح ترافیکی ایام اربعین حسینی (ع) را با تمرکز بر معابر دورن شهری به مرحله اجرا در خواهد آورد.

انتهای  پیام/ز

 

اجرای طرح ترافیک در ایام اربعین حسینی  در استان کرمانشاه 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر