کد خبر: ۷۰۷۸۷۶۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

ایمان شکورزاده تهیه کننده عرصه موسیقی پس از مدتی دوری از این عرصه، قصد دارد فعالیت‌هایش را از سر بگیرد.

بازگشت تهیه کننده جوان با استعداد‌های عصر جدیدبه گزارش حوزه موسیقی  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، ایمان شکورزاده تهیه کننده موسیقی، درباره سال‌های دوری‌اش از این عرصه گفت: اتفاق‌هایی در گذشته برایم رخ داد که موجب دوری‌ام از فضای موسیقی شد. در سال ۱۳۹۴ با یکی از ارکستر‌های ایرانی کارم را به عنوان سرپرست ارکستر شروع کردم. بعد از آن با موسسه‌ای قرارداد امضا کردیم و قرار بود با همین موسسه کنسرت‌هایی به صحنه ببریم و بنا به دلایلی این همکاری شکل نگرفت.

وی ادامه داد: متاسفانه کسانی بودند که نمی‌خواستند من در عرصه موسیقی و تهیه کنندگی حضور داشته باشم، اما به لطف خدا امروز دوباره به این عرصه بازگشته ام و می‌خواهم با قدرت به کارم ادامه دهم. دوست ندارم نگاه بدی به گذشته داشته باشم، به هر حال گذشته درس‌های زیادی برایم داشت. تجربه‌هایی در گذشته به دست آوردم که در آینده به دردم می‌خورد.

شکورزاده درباره سابقه اش در عرصه موسیقی اظهار کرد: خودم موسیقی خوانده ام و عاشق موسیقی هستم. تقریبا چهار سال از فضای موسیقی دور بودم. اکنون با برنامه ریزی و با تصمیم‌های جدید آمده ام که دوباره فعالیتم در عرصه موسیقی را از سر بگیرم.

وی افزود: شکر خدا برای این کار در همین ابتدا با فرشاد دهنوی یکی از آهنگسازان و نوازندگان خوب موسیقی ایران به توافق رسیده‌ایم تا همکاری دراز مدتی داشته باشیم. می‌خواهیم با آقای دهنوی مسیری درست کنیم تا خوانندگانی جدید به موسیقی ایران معرفی شوند.

این تهیه کننده گفت: پس از ماه‌های محرم و صفر با خواننده‌ای جدید اجرا‌های رسمی‌مان را شروع می‌کنیم. این خواننده محمدمهدی اکبری با نام هنریِ «سام رایان» یکی از استعداد‌های برنامه «عصر جدید» است. همکاری با دو خواننده دیگر را هم شروع کرده ام که یکی کیوان حسینی فر و دیگری مسعود مقدم است که بی شک از استعداد‌های خوب موسیقی ایران خواهند بود.

شکورزاده تاکید کرد: در مسیری که پیش رو داریم از همکاری با خوانندگان و کسانی که در زمینه موسیقی استعداد و توانایی دارند استقبال می‌کنم. دوست دارم فضا و مسیری را شروع کنم که بتواند راه را برای استعداد‌های عرصه موسیقی هموارتر کند.

وی درباره شیوه فعالیتش در عرصه تهیه کنندگی گفت: اساس کار ما این است که خوانندگانی را به موسیقی ایران معرفی کنیم که نام و نشانی ندارند، ولی توان این را دارند که در آینده از آن‌ها بسیار بشنویم. مهم این است که ما بتوانیم چهره‌های جدید را به موسیقی معرفی کنیم.

انتهای پیام/ 

چرا ایمان شکورزاده از کار حرفه ای دور بود؟ 

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر