کد خبر: ۷۰۷۸۸۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را مبنی بر تخلفات صورت گرفته در لیگ برتر فوتسال را اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های شهروند ساری و آذرخش بندرعباس برگزار و از سوی علی امیری- مربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس تخلفاتی مبنی بر اهانت به نماینده فدراسیون و رفتار غیر ورزشی با دیگر مقامات صورت گرفت. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

ضمنا سازمان لیگ فوتسال به تیم شهروند سازی و سایر تیم‌ها و نمایندگان اعزامی به مسابقات ابلاغ کنند در صورت محرومیت کادر فنی و هر تیمی و با بازیکنان این افراد و نمایندگان ماده ۳۵ که ذیلا جهت یادآوری درج می‌گردد دقیقا رعایت کنند (شخصی که از حضور در مسابقات محروم است حق دارد از جایگاه تماشاگران یا جایگاه ویژه تماشاگر مسابقه باشد مگر اینکه از ورود به ورزشگاه محروم باشد، اما حق ندارد در طول مسابقه یا استفاده از وسایل الکترونیکی یا مخابراتی یا هیچ گونه وسیله و روش دیگری از جمله اشاره و کمک گرفتن از واسطه مباردت به برقراری ارتباط با نیمکت یا بازیکنان نماید و در صورت تخلف به علت استنکاف از اجرای مقررات مجازات می‌شود).


بیشتر بخوانید: مرتضایی: رکورد یازده بازی بدون شکست برای فرش آرا فوق العاده است


مسابقه تیم‌های شاهین کرمانشاه و اهورا بهبهان برگزار و از سوی تیم اهوارا بهبهان تخلفاتی مبنی بر ترک زمین مسابقه و ایجاد وقفه در روند بازی رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محسن علی پور-سرمربی تیم اهوارا بهبهان نیز به دلیل اعتراض به داوری که منجر به اخراج، تهدید و فحاشی شد، وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتسال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر