کد خبر: ۷۰۷۸۸۵۸
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دژپسند وعده داد وضعیت سهامدار هپکو ظرف چند روز آینده تعیین تکلیف می شود.

تعیین تکلیف سهامدار هپکو ظرف چند روز آیندهبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سیدمهدی مقدسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای رفع مشکلات شرکت هپکو گفت: روز گذشته جلسه‌ای با آقای دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور تسریع در انتخاب سهامداری توانمند و دارای اهلیت از میان کنسرسیومی معدنی و قوی براساس مدل از پیش پیشنهاد شده از شرکت مپنا یا سایر شرکت‌ها برگزار شد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  دژپسند وعده داد وضعیت سهامدار هپکو ظرف چند روز آینده تعیین تکلیف می شود، افزود: تسریع در تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات کارگران با هماهنگی مدیرعامل بانک ملی و استاندار استان مرکزی یکی دیگر از وعده‌های وزیر اقتصاد بود.


بیشتر بخوانید: مهمترین خواسته کارگران هپکو چیست؟ / استاندار مرکزی: مشکل هپکو با یک راه حل انقلابی قابل حل است 


او اظهار کرد: مقرر شد جلسه دیگری در سازمان خصوصی سازی با حضور رئیس جدید این سازمان، مدیرعامل شرکت گل گهر، معاونان ذیربط شرکت ایمیدرو، فرخی معاون استاندار تشکیل و پیرامون فراهم کردن مقدمات، نحوه و مدل واگذاری بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وزیر اقتصاد باید با مدیرعامل شرکت گروه مپنا مذاکره کند تا کار واگذاری هپکو به سهامداری با اهلیت مالی، فنی و مدیریتی به سرانجام مطلوب رسد.

مطالبه کارگران هپکو دریافت حقوق و مزایای معوق و رونق تولید است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدوارم فرآیند انتخاب سهامدار جدید و رفع مشکلات شرکت هپکو با دقت و سرعت انجام و تصمیمات منطقی و موثر اتخاذ و عملیاتی شوند .

او اضافه کرد : امیدواریم کارگران با شرافت شرکت هپکو که در مطالبات صنفی خود فقط دغدغه رونق مجدد تولید، تعیین سهامدار با اهلیت کامل، دریافت حقوق و مزایای معوق و جاری خود را دارند بعد از سال‌ها به آرامش در محیط کار و نیز در جمع خانواده‌های خود برسند.

انتهای پیام /ت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر