کد خبر: ۷۰۷۸۹۵۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
در اعتراض به تضییع حق باشگاه پرسپولیس در جریان تخصیص سهمیه بلیت؛

انصاری فرد در اعتراض به تضییع حق باشگاه پرسپولیس در جریان تخصیص سهمیه بلیت برای دیدار دربی ۹۰ در ورزشگاه آزادی حضور پیدا نخواهد کرد.

مدیر عامل پرسپولیس برای دربی 90 به ورزشگاه نمی‌رودبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از باشگاه پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با توجه به اتفاقاتی که برای باشگاه پرسپولیس رقم زده شد و در اعتراض به تضعییع حق پرسپولیس؛ در دربی شماره ۹۰ برای تماشای بازی در ورزشگاه حضور پیدا نمی‌کند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با وجود آنکه در ادوار مدیریتی خود چه در پرسپولیس و چه در فوتسال و باشگاه راه آهن، همواره برای تماشای بازی‌ها در ورزشگاه حضور پیدا می‌کرد و حتی در رختکن تیم‌های تحت مدیریت خود حاضر می‌شد، در واکنش به اتفاقات روی داده برای دربی ۹۰، این حرکت را انجام داد.


بیشتر بخوانید: انصاری‌فرد: حتی یک بلیت هم به پرسپولیس نداده‌اند/ اگر برخورد نشود همه چیز را خواهم گفت


محمد حسن انصاری فرد این حرکت را در اعتراض به عدم رعایت حقوق باشگاه انجام داد که بخشی از آن در قالب عدم تخصیص سهمیه بلیت برای باشگاه نمایان شد.

وی اعلام کرد: این حرکت همچنین به نشانه احترام به عوامل مرتبط با باشگاه، چون هیات مدیره، اعضای تیم، کارکنان، رسانه‌ها، عوامل اقتصادی و همکار و به ویژه پیشکسوتان پرسپولیس است که در اختیار داشتن بلیت این مسابقه، حداقل خواسته‌ای بود که باید تامین می‌شد، اما کار شکنی‌های صورت گرفته مانع از آن شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس البته لحظه به لحظه پیگیر اخبار و حوادث داخل ورزشگاه از وضعیت هواداران تا شرایط تیم است، اما از سوی دیگر در حال بررسی دلایل اتفاق رقم زده شده برای پرسپولیس خواهد بود. عدم حضور مدیر عامل در ورزشگاه برای این بازی، بیانگر تصمیم جدی باشگاه است تا هم به پرسپولیس احترام کامل گذاشته شود و هم کلیه حقوق آن، محترم شمرده شود.

انتهای پیام/

ماجرای عدم حضور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر