کد خبر: ۷۰۷۹۱۵۶
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
واعظی در فضای مجازی:

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: ثبات و امنیت و استقلال امروز کشورمان، بی‌تردید مدیون رشادت‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و تمام رزمندگان و اتحاد ملت در روز‌های دفاع مقدس است.

امنیت امروز کشورمان مدیون رشادت‌های شهدا استبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: ۳۱ شهریور هر سال سرآغاز هفته‌ای است که به نام دفاع مقدس مزین شده؛ این نام، یادآور رشادت‌هایی است که در ۸ سال مجاهدت دلیران و رزمندگان این مرز و بوم در تاریخ ایران و جهان ثبت شده و می‌تواند الگویی برای تمام روز‌های ما باشد. در روز‌هایی که نهال انقلاب تازه جوانه زده بود، بدخواهان ایران جنگی تمام‌عیار و ظالمانه را بر ملت ایران تحمیل کردند تا بعد از انقلاب کام شیرین مردم را تلخ کنند، اما ملت ایران برای دفاع از استقلال کشور که از دستاورد‌های انقلاب بود، بار دیگر به میدان آمدند و در برابر دشمن متجاوز جان خود را کف دست گذاشتند و اجازه ندادند نه ذره‌ای از خاک این کشور به دستدشمن افتد و نه استقلال ارزشمند کشوردچار خدشه شود.

وی در ادامه آورده است: کار بزرگ دلیران ایران در دفاع مقدس از آن جهت ماندگار شد که رزمندگان ما در نبردی مقابل تمام قدرت‌های دنیا ایستادگی کردند؛ ارتش عراق در آن روز‌ها پشتیبانی نظامی و تسلیحاتی تمام دنیا را با خود داشت و رشادت‌های رزمندگان کشورمان، در جنگی نابرابر، تاریخ‌ساز شد. علاوه بر آن همراهی و همدلی مردم نیز در پشت جبهه توانست روحیه‌ای دو چندان به جبهه‌های نبرد روانه کند تا همه در کنار هم در جایگاه یک ملت واحد آن پیروزی‌ها را تجربه کنیم.


بیشتر بخوانید: حضور زنان در ورزشگاه‌ها با فضای فعلی به مصلحت نیست


واعظی تاکید کرده است: ثبات و امنیت و استقلال امروز کشورمان، بی‌تردید مدیون رشادت‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و تمام رزمندگان و اتحاد ملت در روز‌های دفاع مقدس است؛ امروز می‌توانیم در برابر تمام توطئه‌های بدخواهان ملت همان الگو را سرلوحه خود قرار دهیم.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر