کد خبر: ۷۰۷۹۲۸۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: شاید باور نکنید، اما باشگاه ابتدای فصل تمایلی برای حفظ عبدی نداشت.

حلالی: باشگاه پرسپولیس تمایلی به حفظ عبدی نداشت/ باید مانند کوه پشت کالدرون بایستیماسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره برتری یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال در شهرآورد ۹۰ پایتخت بیان کرد: پیش از بازی هم گفته بودم با توجه به اینکه این دیدار در هفته چهارم لیگ برگزار می‌شود و تغییرات زیادی در استقلال و پرسپولیس به وجود آمده طبیعی است هر ۲ تیم از لحاظ فنی وضعیت مطلوبی نداشته باشند. البته پرسپولیس هفته به هفته بهتر می‌شود. در این بازی هم بازیکنانش با توجه به حساسیت دربی باانگیزه بوده و نسبت به ۳ دیدار قبلی انگیزه مضاعفی داشتند، اما این تیم همچنان باید برای رفع ایرادها کار کند. پرسپولیس در دربی به پیروزی رسید، اما برای اینکه بار دیگر مدعی اصلی قهرمانی شود و در آسیا هم حرف برای گفتن داشته باشد باید بیشتر کار کند و پیشرفت این تیم روز به روز ملموس‌تر شود. امیدوارم خیلی زود تیم ما به شرایط آرمانی نزدیک شود.

باشگاه پرسپولیس تمایلی به حفظ مهدی عبدی نداشت

او درباره گلزنی مهدی عبدی در این بازی گفت: شاید باور نکنید، اما باشگاه پرسپولیس تمایلی برای حفظ مهدی عبدی در ابتدای فصل نداشت و من خیلی تلاش کردم او در پرسپولیس بماند. باشگاه حتی مهدی را به اردوی پیش فصل نبرد و در این وضعیت احتمال داشت از پرسپولیس جدا شود.

به توانایی‌های عبدی ایمان دارم

سرمربی تیم امید پرسپولیس ادامه داد: من به توانایی‌های عبدی ایمان دارم چرا که هر از گاهی بازیکنی مانند او در تیم‌های پایه پیدا می‌شود. او از لحاظ فنی و اخلاقی سطح خوبی دارد. عبدی با هر ۲ پا توانایی شوت زنی دارد و گلش را هم با پای چپ به ثمر رساند. در ضربات پا و سر توانمند و در استارت‌ها هم موفق است. روی میزان دوندگی اش هم بیشتر کار کردیم تا تحرک بیشتری داشته باشد.

به عبدی گفتم دنبال فرصتی برای اثبات توانایی هایش باشد

حلالی افزود: هفته قبل که عبدی در فهرست ۱۹ نفره پرسپولیس نبود به تمرین‌های تیم امید آمد و طبق صحبتی که با مهدی داشتم به او گفتم بدون توجه به این موضوع دنبال فرصتی باشد تا بتواند توانایی هایش را نشان بدهد. خدا هم به او کمک کرد تا دربی تک گل پرسپولیس را به ثمر برساند.

گلزنی در دربی مسئولیت‌های عبدی را بیشتر کرده است

حلالی تصریح کرد: تازه از امروز کار عبدی شروع شد و نباید فکر کند که به نهایت رسیده است. این گل مسئولیت‌های او را بیشتر می‌کند، اما او روحیه خوبی دارد و می‌داند اگر تلاش کند خدا هم به او عزت می‌دهد.

مربیگری مانند کوره آجرپزی نیست و باید به کالدرون زمان داد

پیشکسوت تیم پرسپولیس بیان کرد: ما باید واقع بین باشیم. مربیگری کوره آجرپزی نیست که سه دقیقه پس از گذاشتن خشت در آن کوره، آجر تحویل بگیری. مانند هر مربی دیگری کالدرون هم برای به ثمر نشستن تفکراتش در پرسپولیس نیاز به زمان دارد. من که اکنون تا حدی در تیم امید پرسپولیس تاثیرگذار هستم ۱۵ ماه است در این تیم کار می‌کنم. شاید ۶ ماه طول بکشد تا بازیکن متوجه حرف سرمربی اش شود. باید به کالدرون زمان بدهیم.

باید مانند کوه پشت کالدرون بایستیم

او افزود: ما از چهار بازی سه برد داشته و ۹ امتیاز گرفته ایم. با این روند بی شک پرسپولیس امسال هم قهرمان می‌شود. حتی برانکو در زمان شروع کارش با پرسپولیس نتایج خوبی کسب نکرد و این تیم را به رده پانزدهم رساند. با این وجود هواداران مانند کوه پشت برانکو ایستادند و آن اتفاق‌های خوب افتاد. اکنون هم کالدرون مورد تائید باشگاه است و ما وظیفه داریم مانند کوه پشت او بایستیم. حتی اگر در این چهار بازی می‌باختیم باید این کار را انجام می‌دادیم. اکنون که سه بازی را برده و تیم دوم جدول هستیم.

اوافزود: اتحاد و یکدلی ما سبب شد پرسپولیس در سال‌های اخیر تا این اندازه موفق باشد و باید این روند را تداوم بدهیم.

عملکرد نامطلوب بازیکنان دلیل جنجال‌های دربی بود

حلالی درباره جنجال‌های شهرآورد ۹۰ گفت: احساس می‌کنم باتوجه به اینکه بازیکنان نمی‌توانند به شکل مطلوبی توانایی‌های خود را نشان بدهند ناخودآگاه دچار تنش می‌شوند. وقتی بازیکن نمایش خوب و روانی داشته باشد از لحاظ روحی آرامش دارد، اما در غیر این صورت در تک صحنه‌ها امکان چنین چالش‌ها و درگیری‌هایی وجود دارد. در این مواقع باید خود را کنترل و مدیریت کنیم. در کل بازی خوب و قابل قبولی بود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر