کد خبر: ۷۰۷۹۵۸۶
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
رئیس هیئت کاراته قم عنوان کرد؛

برخورداری گفت:درخشش محمد شایگان و مرتضی نعمتی نشانگر توان بالای کاراته قم در سطح اول کاراته کشور است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،علیرضا برخورداری رئیس هیئت کاراته استان قم گفت: مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی با حضور کاراته کا‌هایی از ۱۱ کشور روز یکشنبه در شهر ارومیه در رده سنی بزرگسالان پیگیری شد و کاراته کا‌های قم در این مسابقات عملکرد دلپذیری داشتند.

رئیس هیئت کاراته استان قم عنوان کرد: از استان قم محمد شایگان کاراته کا‌های قمی در وزن ۶۰- کیلوگرم با شکست حریفانی از استان‌های مختلف مقتدرانه بر سکوی اول ایستاد و مدال طلای این مسابقات را با شایستگی از آن خود کرد.

برخورداری گفت: همچنین در وزن ۶۷- کیلوگرم مرتضی نعمتی کاراته کای جوان و مستعد قمی که پیش از این در کاراته وان ترکیه نیز عملکرد شاخصی داشت با شکست حریفی از گیلان در مسابقه دوم خود، برابر رقیبی از ارومیه که نفر ۶۶ رنکینگ المپیکی فدراسیون جهانی نیز هست به پیروزی رسید.

برخورداری بیان کرد: نعمتی سپس با پیروزی بر حریف هم استانی، راهی نیمه نهایی شد و با شکست در این مرحله برابر کاراته کای تهرانی به جدول شانس مجدد رفت و سپس با برتری برابر نفر شماره ۱۹ رنکینگ المپیکی فدراسیون جهانی به مقام سوم رسید.

رئیس هیئت کاراته استان قم تصریح کرد: تیم ملی کاراته بزرگسالان نیز در این مسابقات حضور داشت و درخشش محمد شایگان و مرتضی نعمتی نشانگر توان بالای کاراته قم در سطح اول کاراته کشور است. همچنین در مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی و مرحله دوم لیگ کاراته وان کشور در کاتای انفرادی نوجوانان متین محمدی یکتا از قم با مربیگری محمد سلطانی به مدال برنز دست یافت.

انتهای پیام/ح

درخشش ۲ کاراته‌کای قمی در مسابقات بین المللی وحدت و دوستی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر