کد خبر: ۷۰۸۳۵۱۵
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

امیرآبادی گفت: نگاه ما به نهاد آموزشی یک نگاه هزینه‌ای است، درحالی‌که باید به نگاه سرمایه‌ای تغییر پیدا کند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، ظرفیت عظیم استان قم را مورد اشاره قرار داد و گفت: حضور مراجع معظم تقلید و نمایندگان مجلس ظرفیت مهمی است که باید بتوان از این ظرفیت عظیم در امر آموزش و پرورش استفاده کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تغییر نگرش‌ها به آموزش و پرورش گفت: نگاه ما به این ارگان و نهاد آموزشی یک نگاه هزینه‌ای است، درحالی‌که باید این نگاه تغییر پیدا کند و نگاه سرمایه‌ای جایگزین آن شود.

او اعتراض مردم به بحث مدارس خرید خدمات را مورد اشاره قرار داد و گفت: این مدارس تجربه کافی را برای ارائه دروس ندارند، در بازدیدی که از این مدارس داشتیم متوجه شدیم این معلمان بعضاً شئونات معلمی را هم رعایت نکرده بودند، امیدواریم این مسئله در دوره وزارت جدید آموزش و پرورش حل شود.

امیرآبادی با اشاره به تعویق پرداخت پاداش پایان خدمت و خرید خدمات معلمان افزود: امیدواریم با اقدامات و تدابیری که اندیشیده می‌شود این مشکل حل شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقرر شده برای دانش‌آموزان محروم قم یک سری نوشت‌افزار در اختیارشان قرار دهیم و این در حالی است که بیش از ۲۰ هزار دانش‌آموز قمی نتوانسته‌اند نوشت‌افزار تهیه کنند که امیدواریم با اقدامات صورت گرفته این تعداد دانش‌آموز بتوانند از نعمت آموزش و تهیه نوشت‌افزار برخوردار شوند.

انتهای پیام/الف

بیش از۲۰ هزار دانش‌آموز قمی موفق به تهیه نوشت‌افزار نشده‌اند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر