کد خبر: ۷۰۸۶۷۷۸
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
بسته اخبار حوادث امروز ۷ مهر ماه ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث امروز یکشنبه ۶ مهر ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، مهمترین حوادث امروز یکشنبه ۷ مهر سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

تصادف در سه راهی کوسه کهریز ۳ کشته و زخمی داشت

احمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: دیروز در پی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر تصادف شدید دو خودروی ال ۹۰ با سمند در محور مهاباد ارومیه سه راهی کوسه کهریز ۳ کشته و ۱ نفر مصدوم بر جای گذاشت.

او با اعلام اینکه این تصادف عصردیروز و بر اثر برخورد شدید با یکدیگر به وقوع پیوست افزود: در این حادثه دلخراش ۳ نفر از سرنشینان خودروی ال ۹۰ به علت شدت حادثه در دم جان باخت و ۲ نفر دیگر از راننده‌ها مجروح شدند که به وسیله عوامل فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بعد از اقدامات پزشکی لازم به بیمارستان امام خمینی این شهرستان انتقال داده شدند.

احمدی اضافه کرد: همچنین نیروی انتظامی، هلال احمر، اورژانس این شهرستان برای مدیریت بیشتر این حادثه در محل حضور پیدا کردند.

او همچنین علت حادثه را بی احتیاطی رانندگان و سبقت غیر مجاز اعلام و تصریح کرد: در سال جاری سوانح رانندگی زیادی در این محور به وقوع پیوسته که موجب کشته و زخمی شدن شمار زیادی از شهروندان شده است.

تصادف خودروی ۲۰۶ با ولوو در محور مهاباد

احمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: تصادف خودروی پژو ۲۰۶ با ولوو در محور مهاباد میاندوآب نرسیده به شهر گوگ تپه ۱ فوتی بر جای گذاشت.

او افزود: متاسفانه شدت برخورد ولوو با ۲۰۶ به حدی زیاد بود که راننده ۲۰۶ در دم جان باخت که به وسیله نیرو‌های سازمان آتش نشانی رهاسازی وتحویل فوت بر داده شد.

احمدی اضافه کرد: محور‌های مواصلاتی مهاباد به ویژه محور مهاباد - میاندوآب از مسیر‌های پرتردد و حادثه‌خیز آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود؛ اقدامات مربوط به چهار بانده شدن این محور ۴۵ کیلومتری بیش از ۱۰ سال است آغاز شده، ولی هنوز به پایان نرسیده است؛ که هر ساله بر اثر تصادفات رانندگی کشته‌های زیادی دارد.

سومین تصادف به وقوع پیوسته بین پراید و پیکان است

احمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: تصادف بین پراید و پیکان در محور مهاباد ارومیه نرسیده به روستای یوسفکند ۸ نفر مصدوم داشت.

او با بیان اینکه گرو‌ه های آتش نشانی مصدومان را پس از رها سازی تحویل نیرو‌های ۱۱۵ اورژانس دادند و برای مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد.

احمدی تصریح کرد: در این حادثه مسئولان و ماموران ۱۱۰ نیروی انتظامی و کارشناسان تصادفات راهنمایی و رانندگی و هلال احمر و فوریت پزشکی حضور داشتند و کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه از سوی رانندگان اعلام کردند.

چهارمین حوادث دیروز آتش گرفتن آشپزخانه منزل مسکونی

احمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: آتش گرفتن آشپزخانه منزل مسکونی در روستای حاجی خوش، که با حضور نیرو‌های آتش نشانی و کمک همسایگان مانع از گسترش حریق شدند.

او افزود: یک نفر از ساکنین منزل دچار سوختگی و سه نفر بر اثر استنشاق دود مسموم، و به وسیله نیرو‌های ۱۱۵ در محل مداوا شدند.

احمدی اضافه کرد:حوادث ناشی از استفاده از کپسول‌های گاز غیراستاندارد پیک‌نیک و بکارگیری غیراصولی از آن‌ها بخصوص در فضا‌های بسته باعث بروز حوادثی زیادی برای مردم می‌شود.

احمدی همچنین در گزارش دیگری آتش سوزی پوشش گیاهی در کوی دانشگاه اعلام کرد و افزود: با حضور سریع نیرو‌های آتش نشانی برای اطفاء حریق و جلوگیری از گسترش حریق به طرف تانکر سوخت که در محل پارک شده بود خوشبختانه آتش مهار شد.

امروز نیز گزارشی مبنی بر چپ کردن پیکان وانت نرسیده به رودخانه سد مهاباد که راننده خودرو به وسیله نیرو‌های سازمان رهاسازی و تحویل منزل دادند.

انتهای پیام / س خ 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر