کد خبر: ۷۰۸۶۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
کد خبر : ۷۰۸۶۹۳۷

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از رهایی گروگان ۱۲ ساله از چنگال آدم ربایان در شهرستان "قصرقند" در کمتر از ۳ ساعت خبر داد.

رهایی نوجوان ۱۲ ساله از چنگال آدم ربایان در کمتر از ۳ ساعتبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، وبه نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردارمحمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان گفت: ساعت ۰۷:۰۰ صبح دیروز در پی ربودن نوجوانی ۱۲ ساله از جلوی یک مدرسه در روستای "نظرآباد" شهرستان "سرباز" بلافاصله طرح مهار در محور‌های مواصلاتی این شهرستان و شهرستان‌های همجوار به اجرا درآمد.

او افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، سرنشینان یک دستگاه سواری سمند نقره‌ای رنگ نوجوانی ۱۲ ساله به نام " امیرحسین" را از جلو مدرسه ربوده و به سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ادامه این ماجرا آدم ربایان با اعضای خانواده پسربچه ربوده شده تماس گرفته و مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را برای رهایی او مطالبه کردند.

سردار قنبری عنوان کرد: کمتر از ۳ ساعت از زمان آدم ربایی یکی از تیم‌های پلیس آگاهی شهرستان قصرقند هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور "جکیگور-قصرقند" خودرو مورد نظر را شناسایی و در فرصتی مناسب آن را با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات ضمن دستگیری راننده و سرنشین خودرو، نوجوان ربوده شده را صحیح و سالم رها و به آغوش خانواده بازگرداندند.

سردار قنبری با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی خاطر نشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد و اجازه جولان را به آن‌ها نخواهد داد.

انتهای پیام/ع

آدم ربایی در قصرقند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر