کد خبر: ۷۰۹۳۳۹۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از سرمایه‌گذاری ۲۱۵۰ میلیارد ریالی در بخش کشاورزی خبر داد .

سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریالی در بخش کشاورزی استان همدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، علی اصغر نقی‌ئی، مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه تعهد سازمان جهاد کشاورزی سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیاردتومانی در استان است، اظهار کرد: برنامه امسال سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیارد تومانی در بخش کشاورزی است که تا کنون ۲۱۵ میلیارد تومان آن ومحقق شده است.

او با اشاره به اینکه از برنامه جلوتر هستیم، بیان کرد: باید براساس برنامه ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در ۶ ماهه امسال صورت می‌گرفت، اما خوشبختانه بیش از این میزان بوده و پیش‌بینی می‌شود ۶ ماهه دوم تحقق بیشتر باشد.

نقی‌ئی با بیان اینکه در ۶ ماهه ابتدای سال گذشته ۱۸۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انجام شده بود، یادآور شد: کل میزیان سرمایه‌گذاری در سال گذشته ۳۵۰ میلیارد تومان بود، اما امسال حداقل ۴۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان بیان کرد: سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی با ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی سرعت و عملکرد بهتری پیدا کرده است.

او با اشاره به اینکه در حال حاضر ۷۰۰ میلیارد تومان طرح در بخش‌های مختلف کشاورزی در دست اجراست، گفت: درحال حاضر حدود ۷۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انجام شده که برخی امسال و برخی تا سال ۱۴۰۰ تحقق خواهد یافت.

نقی ئی تعهد اشتغال بخش کشاورزی در سالجاری را ۲۶۳۰ نفر دانست و اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون ۱۵۰۳ نفر در بخش کشاورزی اشتغالزایی شده است.

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات ۱۱۷۱ میلیارد تومانی محصولات کشاورزی در ۶ ماهه امسال خبرداد و گفت: در ۶ ماهه امسال ۱۱۷۱ میلیارد تومان محصول کشاورزی از استان همدان صادر شده است.

او افزود: از ابتدای سال تا کنون ۱۱۹ هزار و ۱۹۲ تن محصول کشاورزی به ارزش ۱۲۱ میلیون دلار صادر شده است.

انتهای پیام/ د 

بیش از ۱۱۹ هزار  تن محصول کشاورزی استان همدان صادر شده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر