کد خبر: ۷۰۹۳۴۶۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
فرماندار گرمسار:

وحید رجایی بابیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم پایدار کشور است، گفت: اقتدار نیروی انتظامی به هیچ احدی اجازه تعدی به کشور را نمی‌دهد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، وحید رجایی  در مراسم صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی گرمسار به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن بیان اینکه اقتدار نیروی انتظامی به هیچ احدی اجازه تعدی به کشور را نمی‌دهد، گفت: نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم پایدار کشور است و این مقوله از بدو تولد انسان تا زمان فوت در زندگی مردم نقش دارد و در سایه وجود همین نظم و امنیت، رشد و تعالی و پیشرفت کشور تأمین می‌شود.

او ضمن بیان اینکه پیشرفت‌های عمرانی، توسعه علمی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی مرهون امنیت برقرارشده توسط نیروی انتظامی است، افزود: تقویت یگان‌های مختلف پلیس در جامعه به معنای سرمایه‌گذاری برای ایجاد امنیت پایدار و درنتیجه تحقق پیشرفت‌های مختلف است.

فرماندار گرمسار بابیان اینکه تمامی تحولات و پیشرفت‌ها در سایه امنیت ایجاد می‌شود، ابراز داشت: تمامی رده‌های پلیس در هر منطقه جغرافیایی از کشور، ایجاد ثبات و مقابله با مجرمان را با جدیت دنبال می‌کنند و از همین رو هفته ناجا فرصتی برای نمایش بخشی از توانمندی‌ها و خدمات این نیرو است.

رجایی بابیان اینکه نیروی انتظامی از مردم است و مسئولیت ایجاد نظم و امنیت را دارد، تصریح کرد: رفتار و عملکرد پلیس در راستای تکریم مردم است و جامعه نیز با رعایت قوانین و هنجار‌های اجتماعی نظم و امنیت را نهادینه می‌کند.

او ضمن بیان اینکه ایران اسلامی به برکت خون شهدا، نعمت ولایت و همچنین وحدت و انسجام مردم، بااقتدار قله‌های پیشرفت و ترقی را فتح کرده است، افزود: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز از اقتدار بالایی برخوردار هستند و به هیچ قدرتی اجازه تعدی به کشور را نخواهند داد.

انتهای پیام/ح

اقتدار نیروی انتظامی اجازه تعدی به کشور را نمی‌دهد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر