کد خبر: ۷۰۹۳۶۸۰
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
فرمانده انتظامی استان یزد مطرح کرد:

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: نیروی انتظامی اجازه نمی دهد خدشه ای به امنیت مردم وارد شود و مبارزه با مفسدان اقتصادی را در صدر اولویت‌های خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد در مراسم صبحگاه مشترک نیرو‌های انتظامی استان، گفت: نیروی انتظامی با توجه به خساراتی که قاچاق برای کشور دارد، با جدیت در برابر این پدیده شوم ایستاده و شرایط را برای قاچاقچیان بسیار خطرناک و سخت کرده است.

او افزود: امروز پلیس علاوه بر وظایف خود، بر مبنای قانون‌مداری، به منظور تحقق حقوق شهروندی ماموریت‌های خود را دنبال می‌کند و اجازه نمی دهد خدشه ای به امنیت مردم وارد شود.

 فرمانده انتظامی استان یزدبا اشاره به بیانیه مهم و راهبردی گام دوم انقلاب ، ادامه داد: نیروی انتظامی آمادگی کامل برای تامین امنیت برای اجرای هرچه بهتر این بیانیه را دارد.

جمهوری اسلامی در اوج سرفرازی و اقتدار

سردار میرحیدری گفت: امروز جمهوری اسلامی در اوج سرفرازی و اقتدار اهداف خود را دنبال می‌کند و در عرصه دیپلماسی، با رهبری حکیمانه و تدابیر الهی رهبر فرزانه انقلاب، با ثبات کامل و عزتمندانه به منظور تحقق اهداف خود به پیش می‌رود.

او گفت: نیروی انتظامی که در حفاظت و امنیت داخلی و دفاع از مردم با تمام توان در برابر دشمنان ایستاده است و گام‌های بلندی به منظور حفاظت از مرز‌های جغرافیایی، حراست از ارزش‌های اسلامی و ثبات و پایداری امنیت داخلی با کمک سایر دستگاه‌های امنیتی دنبال می‌کند.

فرمانده انتظامی استان یزد تحقق توسعه در هر جامعه را نیازمند تقویت امنیت عمومی دانست و عنوان کرد: نیروی انتظامی با اقتدار کامل به منظور تقویت امنیت عمومی کشور حرکت می‌کند.

سردارمیرحیدری با بیان اینکه ناجا زیر نظر مقام معظم رهبری خود را مجری حراست از ارزش‌های اسلامی و انقلابی می‌داند ، گفت: این امنیت به برکت خون شهدا و هدایت‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.

او گفت: نیرو‌های وفادار انقلاب در مسیر شهدا، دنبال استقلال کشور هستند و دوشادوش هم، همه نیروی‌های مسلح و همه وفاداران به انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهدا و امام، به دنبال خدمت‌گذاری به مردم شریف و افزایش رضایت‌مندی مردم پیرو امر ولایت هستند.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر