کد خبر: ۷۰۹۵۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
کد خبر : ۷۰۹۵۵۳۶

نماینده سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) گفت:سازمان جهانی فائو برای احیای دریاچه ارومیه برنامه های مدونی را اجرا می کند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه،گرود برودکر نماینده سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو)در حاشیه بازدید از پروژه های مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران  گفت:از طریق انتقال دانش بین اللملی برای مشارکت در طرح های احیای دریاچه ارومیه در بخش کشاورزی فعالیت های خوبی انجام شده است که در این راستا انتقال تجربیات و دانش فنی در حوزه های کشاورزی ،دامپروری و صنایع کشاورزی در اینده شاهد پیشرفت های خوبی خواهیم بود.

نماینده سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) بیان کرد:سازمان جهانی فائو با سیاستگذاری جهت مشارکت علمی و فنی برای احیای دریاچه ارومیه و توسعه بخش کشاورزی برنامه های مدونی در دست اجرا دارد که انتقال تجربیات و دانش بین اللملی در اولویت کاری است.

جلیلی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی نیز در بازدید نمایندگان سازمان  جهانی خواربار و کشاورزی(فائو) از پروژه های احیای دریاچه ارومیه در بخش کشاورزی گفت:افزایش راندمان تولید در واحد سطح با کاهش مصرف آب  جهت احیای دریاچه ارومیه از اولویت های مهم سازمان جهاد کشاورزی استان است که در این راستا طرح های علمی و عملیاتی در دست اجرا است که مشارکت  علمی و فنی سازمان جهانی فائو برای اجرای این برنامه ها می تواند  گامی جهت توسعه بخش کشاورزی استان باشد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی از انتقال تجربیات ،دانش فنی و فناوری های نوین کشاورزی برای رشد و توسعه کشاورزی استان استقبال می کنیم.

او افزود:تجربیات استان در صرفه جویی اب در بخش کشاورزی و کمک به احیای دریاچه ارومیه میتواند الگویی علمی و عملی برای سایر استان ها در مصرف اب کشاورزی باشد.

 

انتهای پیام/م

 

سفر نماینده سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) به ارومیه 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر