کد خبر: ۷۰۹۵۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

رئیس تامین اجتماعی گچساران گفت: تامین اجتماعی این شهرستان ۴۵۷ میلیارد ریال از کارگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان مطالبات معوق دارد.

طلب 400میلیاردی تامین اجتماعی از کارگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی گچسارانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، محسن علیزاده رئیس تامین اجتماعی گچساران گفت : هم‌اکنون تامین اجتماعی شهرستان گچساران دارای پنج هزار و ۲۰۰ نفر مستمری بگیر است و ماهانه به طور میانگین بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال حقوق به مستمری بگیران پرداخت می‌شود.

او افزود: این مبلغ بابت مستمری‌های بازنشستگی، بازماندگی، از کارافتادگی، هزینه‌های اولاد، مسکن و بن عائله‌مندی پرداخت می‌شود.

رئیس تامین اجتماعی گچساران  با اشاره به تعداد بیمه شدگان اصلی این شهرستان اشاره کرد و افزود: سال گذشته بیش از ۲۹ هزار و ۱۵۴ نفر بیمه شده اصلی بوده که هم اکنون این تعداد به بیش از ۳۱ هزار نفر بیمه شده اصلی رسیده با احتساب افراد تحت تکفل، این تعداد به بیش از ۸۰ هزار نفر می‌رسد.

علیزاده بیان کرد: در حال حاضر ۹۰ هزار نفر در این شهرستان دارای دفترچه درمانی هستند و از خدمات آن بهره می‌برند.

رئیس تامین اجتماعی گچساران در ادامه به مطالبات معوق تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: تامین اجتماعی این شهرستان از کارگاه‌ها و برخی از دستگاه‌های اجرایی ۴۵۷ میلیارد ریال مطالبات معوق دارد.

او با بیان اینکه بیشترین مطالبات معوق مربوط به سدچم‌شیر گچسارن است، عنوان کرد: از این میزان مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال از این مطالبات مربوط به سد چم شیر و بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال از این مطالبات مربوط به دستگاه‌های اجرایی و صنوف بازار از سال‌های گذشته است که امیدوارم تدابیری برای پرداخت آن اندیشیده شود.

رئیس تامین اجتماعی گچساران عنوان کرد: همچنین تامین اجتماعی گچساران از شهرداری دوگنبدان بیش از ۳۷ میلیارد ریال مطالبات معوق دارد.
انتهای پیام/غ
 

پنج هزار و ۲۰۰ نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی در گچساران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر