کد خبر: ۷۰۹۶۱۵۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
کد خبر : ۷۰۹۶۱۵۴
گروه : سمنان » سمنان
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان خبر داد؛

مریم عرب گفت: بازرسان اصناف در استاسمنان با مشکلات جدی در ارتباط با بیمه و قرارداد همکاری با اتاق اصناف مواجه هستند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، مریم عرب رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان سمنان گفت: بازرسان اصناف در سمنان و دیگر شهرستان‌ها با مشکلات جدی در ارتباط با بیمه و قرارداد همکاری با اتاق اصناف مواجه هستند که با تلاش قانون‌گذاران و مسئولان بهتر است به فعالان این بخش نگاه ویژه‌ای شود.

او افزود: اکنون ۱۶ بازرس در مرکز استان فعال هستند که هیچ‌کدام از این افراد قراردادی با بخش بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان ندارند و به صورت روزمزد فعالیت دارند.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان سمنان ادامه داد: با وجود مشکلات فراوان، اما بازرسان اصناف استان با برگزاری کلاس‌های آموزشی و تعهد کاری، وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند و در سال ۹۷ بازرسان اصناف سمنان به عنوان بازرسان برتر کشور شناخته شدند.

عرب بیان کرد: بیمه بازرسان از مطالبه‌های به‌حق کارکنان اتاق اصناف است که باید با همکاری و پیگیری مسئولان برای رفع مشکلات این افراد متعهد و زحمتکش تلاش شود.

او تصریح کرد: ۳۶ بازرس اصناف در هشت شهرستان استان سمنان فعالیت دارند که همکاری آن‌ها با اتاق اصناف با حداقل دستمزد دارد.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان سمنان گفت: در سال‌های گذشته اعتباری برای اتاق اصناف در کشور تصویب نشد که این امر باعث ایجاد مشکلات مختلف برای کارکنان این بخش شده است.

در یک ماه گذشته، یک هزار و ۵۳۰ مورد بازرسی از اصناف استان سمنان انجام شد که ۱۶۰ واحد صنفی با تشکیل پرونده، به دلیل ارائه نکردن صورت حساب، گران فروشی، تقلب، تداخل صنفی و درج نکردن قیمت کالا، جریمه شدند.

انتهای پیام / م

تصویب نشدن اعتبار برای اتاق اصناف باعث ایجاد مشکلات مختلف برای کارکنان بازرسی شده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر