کد خبر: ۷۰۹۷۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
کد خبر : ۷۰۹۷۳۸۴

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی متهم به قتل مرد ۶۰ ساله در یکی از نخلستان‌های شهر سوران شناسایی و دستگیر شد.

قاتل فراری دستگیر شدسردار احمد طاهری جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،گفت: بیست و هشتم شهریورماه سال گذشته با دریافت گزارشی مبنی بر مرگ مشکوک مردی ۶۰ ساله از اهالی روستای "ناصرآباد" شهرستان سیب و سوران در بیمارستان "رازی" شهر سراوان بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

او افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد مردی سالخورده که بر اثر اصابت چند گلوله سلاح کلاش از ناحیه شکم و پای چپ پس از انتقال به بیمارستان رازی با وجود تلاش‌های تیم پزشکی به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است.

سردار طاهری بیان کرد: در ادامه تحقیقات کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان سیب و سوران مشخص شد مقتول در روز حادثه در حال آبیاری نخلستان خود بوده که سه مرد جوان با ۲ دستگاه موتورسیکلت در حال سرقت خرما مشاهده و این افراد با سلاح کلت و کلاش به سمت مقتول تیراندازی و از محل متواری می‌شوند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از یک سری تحقیقات گسترده میدانی ضارب را که فردی شرور و دارای چندین فقره سرقت مسلحانه در سطح شهرستان سیب و سوران است را شناسایی و دستگیری او را در دستور کار خود قرار دادند.

او عنوان کرد: با توجه به متواری بودن این فرد شرور و همدستانش در ارتفاعات منطقه" بیرک" روند رسیدگی به پرونده به کندی پیش می‌رفت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص بازگشت او به یکی از روستا‌های حاشیه شهر سوران بدست آمد.

سردار طاهری تصریح کرد: تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی پس از هماهنگی‌های لازم قضائی محل اختفای متهم را در یک تعمیرگاه خودرو محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر و در بازرسی از محل یک قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری مهمات مربوطه کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر همدستان تصریح کرد: متهم به قتل ۳۰ ساله پس از بازجوئی‌های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

انتهای پیام/گ

دستگیری قاتل فراری در سوران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر