کد خبر: ۷۰۹۷۴۱۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

با تلاش تیم‌های عملیات ویژه پلیس آگاهی استان باند حرفه‌ای سرقت‌های مسلحانه خودرو در شهر زاهدان متلاشی و ۱۰ فقره سرقت کشف شد.

قتل مرد سالخورده برای چند کیلو خرماسردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او افزود: در بررسی پرونده‌ها مشخص شد اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت در ساعات پایانی شب با شناسایی سوژه‌های خود در مکان‌های خلوت در فرصتی مناسب آن‌ها را غافلگیر کرده و پس از ضرب شتم و شلیک چند تیر کلاش با ایجاد رعب و وحشت در مالباخته‌ها خودرو و تلفن همراه و دیگر وجوه نقد آن‌ها را سرقت می‌کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند حرفه‌ای سرقت‌های مخوف به کندی پیش می‌رفت تا اینکه سرنخ‌های از یکی از اعضای این باند در جریان یک پرونده آدم ربایی و سرقت‌های مسلحانه خودرو در حاشیه شهر ایرانشهر بدست آمد و دستگیری او در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: تیم‌های عملیات ویژه پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهم سرانجام او را روز گذشته هنگام تردد با یک دستگاه خودرو در محدوده جاده چشمه زیارت زاهدان شناسایی و در اقدامی کاملاً حساب شده او را محاصره و دستگیر کردند.

او اظهار داشت: متهم ۲۲ ساله که در بازجوئی‌های اولیه در محل دستگیری با معرفی خود به عنوان یک تبعه خارجی قصد فریب کارآگاهان پلیس را داشت پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجوئی‌های علمی به عمل آمده لب به اعتراف گشود و به ۱۰ فقره سرقت مسلحانه خودرو در شهر زاهدان و یک فقره آدم ربایی سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان ایرانشهر با همدستی ۴ نفر دیگر اعتراف می‌کردند.

سردار قنبری با اشاره به دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند در بلوار جام جم شهر زاهدان خاطر نشان کرد: تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه‌ای سرقت‌های مسلحانه و افراد مالخر ادامه دارد.

انتهای پیام/گ

سارقان دستگیر شدند 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر