کد خبر: ۷۰۹۷۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خبر داد؛

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، با بیان اینکه استان لرستان از قطب هاب گردشگری است، گفت: توسعه فرودگاه، بستر تقویت زیرساخت های گردشگری است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  محمود ثمینی در مراسم تکریم و معارفه مدیرفرودگاه خرم آباد، افزود: فرودگاه خرم آباد دارای ظرفیت های گسترده ای که باید با حمایت و برنامه ریزی از این ظرفیت ها بهره برداری شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان تقویت فرودگاه را بستر رشد و توسعه دانست و با تاکید بر ضرورت افزایش پرواز های فرودگاه خرم آباد، افزود: توسعه و تقویت پرواز های فرودگان ها خرم آباد، می تواند در توسعه استان موثر باشد.

او خاطرنشان کرد: در این راستا لازم است قابلیت های پروازی فرودگاه خرم آباد بررسی و پرواز های که قابلیت انجام دارند در ترمینال انجام شود.

ثمینی با بیان اینکه تنها پروار این فرودگاه از خرم آباد به تهران و به عکس است، افزود: مردم انتظار دارند، مجموعه فرودگاه خرم آباد با توسعه تجهیزات در راستای توسعه پرواز های داخلی و خارجی در این مجموعه تلاش کنند.

او بیان کرد: اینکه یک فرودگاه به این وسعت ساخته شود، از امکانات ترابری مطلوب «فارغ از کوهستانی بودن منطقه» و تجهیزات پیشرفته نیز برخوردار باشد اما، فقط به پرواز تهران – خرم آباد و بالعکس اکتفا کند و بهره‌وری لازم را نداشته باشد، پذیرفته نیست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان اظهار کرد: در این راستا از مجموعه هواپیمایی کشور و استان انتظار می رود همت خود را برای افزایش پرواز های فرودگاه به کار گیرند.

او تصریح کرد: برقراری پرواز از اقصی نقاط کشور به لرستان و بالعکس، عتبات عالیات، مشهد مقدس و … از خواسته های به حق خرم آباد است.

انتهای پیام/د

توسعه فرودگاه، بستر تقویت زیرساخت گردشگری است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر