کد خبر: ۷۰۹۷۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف بیش از ۲۱ کیلوگرم ماده مخدر گراس در این شهرستان با تلاش ماموران انتظامی خبر داد.

کشف بیش از ۲۱ کیلوگرم گراس در کرمانشاه به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال اطلاع پلیس مبنی بر اینکه چند نفر در یکی از روستا‌های بخش کوزران در کار تهیه و توزیع ماده مخدر فعالیت دارند، دستگیری آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

او  افزود: دراین راستا ماموران پاسگاه کوزران حین گشت زنی به دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و ساینا با ۶ نفر سرنشین مشکوک و پس از مدتی تعقیب و گریز آن‌ها را متوقف و سرنشینانشان را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ براری گفت: در بازرسی از این ۲ خودرو ۲۲ کیلو ماده مخدر از نوع گراس کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه در پایان از معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.


 

شرور مسلح در مخفیگاهش دستگیر شد

 


فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری شرور مسلح و سابقه دار با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

 سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره زور گیری از شهروندان در یکی از روستا‌های تابعه شهرستان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 او  ادامه داد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های پلیسی موفق به شناسایی فرد زورگیر شده و در یک عملیات غافلگیرکننده در حالیکه قصد تیراندازی به سمت ماموران را داشت وی را دستگیر کردند.

سرهنگ براری بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم، یک قبضه اسلحه کلاش، ۳ تیغه خشاب و ۴۸ فشنگ جنگی کلاش کشف و این فرد برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

 


کشف ۱۰ فقره سرقت در هرسین

 

 

 

 فرمانده انتظامی هرسین از کشف ۱۰ فقره سرقت و دستگیری ۹ نفر سارق در این شهرستان ظرف مدت ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سرهنگ "همتعلی شکری" اظهار داشت: بیشتر سرقت‌های کشف شده مربوط به سرقت قطعات خودرو، سرقت منزل و موتورسیکلت بوده است.

او  همچنین از معرفی ۹ سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
سرهنگ شکری افزود: پلیس با همه توان در راستای مقابله با ناامنی‌ها تلاش می‌کند و کشف سرقت در سریعترین زمان ممکن نیز از جمله برنامه‌های مهمی است که توسط ماموران انتظامی هرسین دنبال می‌شود.

 


۲۴ فقره سرقت در اسلام آبادغرب کشف شد

 


 فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب گفت: با تلاش ماموران پلیس، ۲۴ فقره سرقت در این شهرستان کشف و ۳ سارق هم دستگیر شدند.

سرهنگ "سلیم سلیمی" اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت در شهر اسلام آبادغرب، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی و کلانتری ۱۲ مرصاد قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های پلیسی، موفق به شناسایی ۳ سارق حرفه‌ای شده و آن‌ها را پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ سلیمی بیان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ۲۴ فقره سرقت شامل ۱۶ فقره محتویات داخل خودرو، ۵ فقره منزل و ۳ فقره مغازه اعتراف کردند.

 


کشف ۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در روانسر

 


 فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان روانسر و دستگیری ۵ قاچاقچی خبر داد.

سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی روانسر حین کنترل خودرو‌های عبوری به ۲ دستگاه کامیون و یک دستگاه نیسان که با فاصله مشخصی پشت سرهم در حال حرکت بوده مشکوک و آن‌ها را متوقف کردند.

او ادامه داد: در بازرسی از این خودروها، ۱۵ راس دام، ۱۲ تن چوب جنگلی، ۵۰ قلم لوازم آشپزخانه، ۵ دستگاه ماشین لباسشویی، ۳ دستگاه کولرگازی، ۱۴ کیسه ۱۰ کیلویی کودشیمیایی، ۵۰ کیسه زغال و ۴۴۰ عدد کاپشن قاچاق کشف شد.

سردار جاویدان، ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان، ۴ میلیارد ریال عنوان کرد.
فرمانده انتظامی استان همچنین با اشاره به دستگیری ۵ متهم در این رابطه، از معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

او در پایان، مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه‌های پلیس استان کرمانشاه عنوان کرد.

انتهای  پیام/ز

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر