کد خبر: ۷۰۹۸۴۴۴
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
مدیر مخابرات منطقه کردستان:

مدیرمخابرات منطقه کردستان گفت:تمام پتانسیل و زیر ساخت‌های مخابراتی در برقراری ارتباطی بدون مشکل برای زائران اربعین لازم و ضروری است.

برقراری ارتباطی بدون مشکل برای زائران اربعین حسینی لازم و ضروری استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان آزاد حکمت در کارگروه تخصصی اربعین حسینی که در سالن جلسات مخابرات منطقه برگزار شد، ضمن اعلام آمادگی کامل در حوزه‌های فنی و فرهنگی در مسیر زائرین حسینی شمال غرب کشور به عنوان استان معین، گفت: برپایی چادر‌های خدماتی همراه اول با هدف مرتفع نمودن درخواست‌های مشترکین اعم از شارژ، فعالسازی اینترنت ودیگر خدمات ارتباطی در مسیر گذار زائران گرامی از اقداماتی است که صورت خواهد گرفت.

او با اشاره به اینکه شرکت مخابرات ایران درسه مرز رسمی کشور از تمامی ظرفیت خود برای ارائه تسهیلات ارتباطی به زائران اربعین حسینی استفاده خواهد کرد، افزود: مخابرات منطقه کردستان همگام با ستاد اربعین شرکت مخابرات ایران و بر حسب وظایف خود در راستای اجرای برنامه‌های کمیته مسئولیت‌های اجتماعی، از ارائه خدمات به زائران هیچ تلاشی را دریغ نخواهد کرد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: با تقویت زیرساخت‌های لازم ارتباطی امیدواریم که مشکلی در راستای ارائه خدمت به زائرین در استان کردستان نداشته باشیم و در همین راستا همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیاز‌های مشتریان هستند.

در جریان برگزاری این نشست کل فعالیت‌های صورت گرفته در استان کردستان به عنوان معین استان‌های شمال غرب کشور در راستای خدمت رسانی به زائرین مورد بحث و بررسی مجدد اعضا قرار گرفت.

انتهای پیام/ز

برقراری ارتباطی بدون مشکل برای زائران اربعین حسینی لازم و ضروری است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر