کد خبر: ۷۰۹۸۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
رئیس پلیس راه کشور:

رئیس پلیس راه گفت: از دیروز ۱۲۰۰ گشت خودرویی در جاده‌ها تردد خودروی زائران را کنترل و در صورت نیاز به یاری آن‌ها خواهند رفت.

۱۲۰۰ گشت جاده‌ای تردد خودروی زائران را کنترل می‌کندبه گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه بازدید از پایانه خسروی گفت: از دیروز ۱۲۰۰ گشت خودرویی با استقرار در جاده‌های استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان تردد خودروی زائران را کنترل و در صورت نیاز به یاری آن‌ها خواهند رفت. همچنین علاوه بر این تعداد گشت جاده ای، هزار موتورسوار نیز در جاده‌ها حضور پیدا کرده اند.

او همچنین با اشاره به اعزام نیرو‌های کمکی به استان‌های کرمانشاه، خوزستان و ایلام از روز هشتم مهرماه، افزود: هم اکنون ۶ هزار نیروی کمکی پیاده از سراسر کشور به کمک ماموران پلیس راه و راهور استان‌های یاد شده رفته اند.

سردار حسینی افزود: غالبا در محور‌های مواصلاتی استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان شاهد تردد پرحجم در عین حال روان هستیم، ضمن اینکه این افزایش تردد در استان‌هایی مانند همدان، مرکزی، قزوین، لرستان، فارس و بخشی از اصفهان نیز مشاهده می‌شود.

رئیس پلیس راه نیروی انتظامی بیان داشت: در میان مرز‌های ۴ گانه بیشترین مراجعه به مرز مهران صورت می‌گیرد، اما تردد اصلی را در محور‌های استان کرمانشاه شاهد هستیم، چرا که زائرانی که ار مهران عازم مراسم معنوی اربعین می‌شوند نیز عموما از محور‌های کرمانشاه عبور می‌کنند.

او در ادامه از اعمال برخی محدودیت‌های ترافیکی ۴۸ ساعت قبل از اربعین تا ۴۸ ساعت پس از این روز در محور‌های مواصلاتی استان‌های کرمانشاه، خوزستان و ایلام خبر داد و گفت: این محدودیت شامل کامیون‌ها به استثنای آن‌هایی که حامل موادسوختی و فاسد شدنی هستند، می‌شود.

سردار حسینی همچنین با دعوت رانندگان به رعایت قانون و پرهیز از انجام اعمال خطرناک مانند سرعت و سبقت‌های غیرمجاز، گفت: روز گذشته یک مورد حادثه واژگونی کامیون حامل مواد سوختی در محور ایلام - مهران رخ داد که بیش از ۲ ساعت این محور را درگیر بار ترافیکی سنگین کرد.

رئیس پلیس راه کشور در پایان با تاکید بر اینکه پلیس از همه توان خود به منظور روان سازی بار ترافیکی استفاده می‌کند، گفت: سایر مسئولان و همچنین خود مردم هم باید نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند.


بیشتر بخوانید:


انتهای  پیام/ز

تردد زوار اربعین از مرز خسروی 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر