کد خبر: ۷۰۹۹۰۳۶
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

در هفته ملی کودک و هم‌چنین در طرح دادرس، برنامه‌های متنوعی در سراسر استان با هم‌کاری هلال احمر و معاونت جوانان اجرا شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، نبی الله خدابخشی مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان در دیدار با مظفر محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان این‌که هم‌دلی و هم‌افزایی بین دو دستگاه در کار‌های فرهنگی نمود داشته، گفت: با استفاده از ظرفیت‌های کاری مشترک می‌توان در حوزه فرهنگ اقدامات مؤثری انجام داد.

او مشارکت و هم‌کاری هلال احمر در شهرستان‌ها را بسیار ارزشمند دانست و افزود: در هفته ملی کودک و هم‌چنین در طرح دادرس، امید داریم بتوانیم برنامه‌های متنوعی در سراسر استان با هم‌کاری هلال احمر و معاونت جوانان اجرا شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان نیز در این دیدار با بیان اینکه هم‌کاری‌های بین هلال احمر و کانون پرورش فکری از گذشته تا به حال در بالاترین سطح ممکن بوده است، بیان کرد: دامنه فعالیت هلال احمر در زمینه کودکان و نوجوانان بسیار متنوع بوده و می‌توان با استفاده از ظرفیت کانون‌های فعال حوزه جوانان و هم‌چنین کانون‌های روستایی برای رسیدن به اهداف خود در کانون پرورش فکری و هلال احمر تلاش کنیم.

مظفر محمد خانی با اعلام آمادگی کامل هلال احمر به مشارکت در برنامه‌های هفته ملی کودک، بیان کرد: جمعیت هلال احمر در حوزه آموزش نیز آمادگی آن را دارد تا برای کودکان و نوجوانان در تمامی نقاط استان کلاس‌های آموزشی برگزار کند تا بتوانیم بستر آموزش همگانی درسراسر استان را فراهم کنیم.

در پایان این دیدار مقرر شد به‌منظور گسترش هم‌کاری کانون پرورش فکری و هلال احمر پیش‌نویس تفاهم‌نامه‌ای تنظیم شود.

انتهای پیام / م

اعلام آمادگی کامل هلال احمر به مشارکت در برنامه‌های هفته ملی کودک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر